Відео Соціум

Містечко Козацьке — краще, ніж у сусіда. Козак гарантує! (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Будівельна компанія ВЕРТИКАЛЬ здивувала іванофранківців креативністю та оригінальністю. Відтепер у відділі продажу житлового комплексу Містечко Козацьке Клієнтам пропонують справжню настоянку та смачні закуски українського столу, а менеджери з продажу зустрічають гостей у вишиванках.

Таким чином компанія підкреслила патріотичність комплексу, адже Містечко Козацьке не лише у назві несе шану до славетної історії України, а й витримує відповідну концепцію у дизайні.

Cучасний проект натхненний козацькою історією, яку вдало передають фасади з візерунками, які нагадують вишиванку, та мурали із поезією українських авторів. П’ять кварталів формують просторе та масштабне містечко з власним дитячим садком «Козачок», торговим центром, спортивним комплексом та комфортними внутрішніми дворами, повністю закритими від транспорту та небажаних гостей.

Концепція буде дотримана і у облагородженні закритих дворів. У кожному кварталі буде індивідуальний дизайн дитячого майданчика: козацька Січ, де діти зможуть уявити себе справжніми героями. Також буде майданчик для дітей у вигляді чайки — безпалубного човна запорізьких козаків. До речі, у 1616 році на таких чайках козаки знищували турецький флот і захоплювали Кафу під головуванням гетьмана Петра Сагайдачного. І саме на честь славетних гетьманів названі квартали у Містечку Козацькому.

Чому саме козаки?

Історія козацтва свого часу надихнула БК ВЕРТИКАЛЬ на створення особливо патріотичного комплексу.  Козаки — уособлення відважності, сили духу та щирого патріотизму. Вони встигли проявити себе не лише у військовій справі, а практично в усіх сферах суспільного життя.

Серед козаків було багато людей доволі творчо і нестандартно мислячих: вчителів, художників, музикантів, вчених, філософів, економістів, священнослужителів. Так само і Містечко Козацьке обирають різні люди — і всіх їх об’єднує любов до українського та шани до рідної культури та історії.

«З минулого у майбутнє, від задуму до втілення. Ми вкладаємо міцний фундамент для майбутніх поколінь. Будуємо дім, у якому сім’я має цінність. Адже Містечко Козацьке — Дім нашої гордості. Тут наша історія має продовження», — розповідає засновник БК ВЕРТИКАЛЬ Олег Лєпєнін.

До речі, нещодавно компанія відзняла тематичне відео у гумористичному стилі, в якому три козаки, а насправді менеджери з продажу БК ВЕРТИКАЛЬ, вихваляються своїми дружинами. Ролик викликав хвилю позитиву, адже Клієнтам було приємно побачити вже добре знайомих менеджерів, які допомогли обрати ідеальну квартиру, у ролі позитивних та харизматичних акторів-козаків.

Навіть засновник компанії Олег Лєпєнін осідлав коня та став справжнім козаком задля ефектного відеоролика для Містечка Козацького. 

А ви вже чули про страшно вигідний кешбек? 10 000 грн кешбеку при купівлі квартири у Містечку Козацькому ЛИШЕ У ЛИСТОПАДІ. Деталі за посиланням.

Відділ продажу Містечка Козацького

Івано-Франківськ, вул. Довженка, 21А.

Графік роботи:

Пн-Пт – 9:00-19:00, Сб – 10:00-14:00, Нд – вихідний.

Контактні телефони:

/050/ 426 00 90, /068/ 426 00 90.

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.