Соціум

Марцінків у Франківську міряв траву лінійкою – каже, тепер мусять стригти (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п‘ятницю, 10 червня, міський голова із заступниками провели у Франківську чергову “Чорну п‘ятницю”. Цього разу вони провели на роверах інспекцію парку на Молодіжній та вулиці Хоткевича, міряли траву.

Поміж іншим міський голова міряв лінійкою висоту трави на вулицях міста. Мовляв, комунальники не косять газони, якщо висота трави нижча 10 см. “Наміряли, тепер мусять стригти”, – каже Марцінків, пише Репортер.

Марцінків поміряв траву на газонах міста
Цього разу взяли з собою лінійку, щоб міряти траву. Бо по протоколу траву можуть не стригти, якщо вона нижча 10 см. Наміряли, тепер мусять стригти. Були в парку на Молодіжній, проїхався вулицею Хоткевича. Також заїхав в “Комфортний дім” поцікавитися як робота проходить. Працюємо! – повідомляють на сторінці міського голови.
Цієї п‘ятниці чергова “Чорна п‘ятниця” минула на вулиці Хоткевича

Нагадаємо, в грудні минулого року департамент інфраструктури, житлової та комунальної політики Івано-Франківської міської ради замовив послугу з косіння трави на спортивному полі у селі Черніїв.  Роботи оцінили у 26 929 грн, їх мали закінчити до 31 грудня 2021.

Марцінків каже, траву до 10 см комунальники не хочуть косити

На оперативних нарадах міський голова щоразу повертається до одного і того ж – чому на узбіччях, цвинтарях, у скверах і на прибудинкових територіях висока трава. На одній із нарад він навіть запропонував комунальникам купити лінійки, аби вимірювати траву, та й косити її, де лиш око побачить.

Традиційно інспекція міста пройшла на роверах
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.