Політика Соціум

Марцінків та новообрані депутати присягнули Івано-Франківській громаді

Google+PinterestLinkedInTumblr
У четвер, 26 листопада, у Франківську відбувається перша сесія міської ради восьмого демократичного скликання. Новообраний голова громади Руслан Марцінків та депутати склали присягу громаді.

Голова Івано-Франківської міської ТВК Андрій Петрик озвучив офіційні результати місцевих виборів та повідомив про реєстрацію депутатів Івано-Франківської міської ради восьмого скликання, передає Репортер.

Опісля Андрій Петрик повідомив, що за результатами місцевих виборів головою Франківської територіальної громади став Руслан Марцінків. Відтак новопризначенний голова склав присягу вірно служити громаді та сумлінно виконувати свої обов’язки. Також він подякував виборцям та депутатам минулого скликання.

“Сьогодні вдруге  присягаю перед громадою Івано-Франківська. Вона стала більшою і відповідно зросла і відповідальність. Насамперед хочу подякувати кожному, хто віддав за мене свій голос та підтримав нашу команду. Дякую тим людям, що працювали попередні роки зі мною – разом нам вдалося багато. Щиро дякую моїм заступникам та керівникам департаментів і управлінь. Також дякую і депутатському корпусу попереднього скликання, які приймали важливі для громади рішення”, – сказав Марцінків.

Після чого Марцінків вручив новопризначенним обранцям посвідчення депутатів міської ради.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.