Соціум

Лімітів на споживання електроенергії може вже не бути – міненергетики

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Ситуація з електропостачанням в Україні значно покращилася, тому відключень електроенергії може більше не бути.

Про це повідомив міністр енергетики Герман Галущенко в ефірі загальнонаціонального телемарафону, пише Укрінформ.

Лімітів на споживання електрики може вже не бути - міненергетики

Я дуже радий, що зараз енергосистема працює в бездефіцитному режимі, – каже Галущенко. – Уже пішов третій тиждень, як виробництво електроенергії повністю забезпечує споживання. Ми маємо певні резерви і в принципі маємо плани і надалі так підтримувати нашу енергосистему, щоб люди не відчували обмежень постачання. Я дуже сподіваюся, що ліміти нам не знадобляться взагалі з точки зору споживання електроенергії.

За його словами, відновлення енергетичного сектору відбувається за підтримки міжнародних партнерів і їх допомоги. Ключове завдання нині – відновити пошкоджені об’єкти до наступного опалювального сезону і забезпечити максимальну децентралізацію енергосистеми.

Також, за словами міністра, якщо в енергосистемі і надалі зберігатиметься профіцит, мова може йти про експорт.

Якщо ми побачимо стабільний надалі профіцит електроенергії, питання експорту буде розглядатися, але ключовим для нас є відновити постачання для тих регіонів, де є пошкодження мереж, – додав міністр

Крім того, Галущенко прокоментував питання можливого підняття тарифів на електроенергію і зазначив, що про це поки що рано говорити. Якщо тарифи і переглядатимуться, то тільки після завершення опалювального сезону. Але цей перегляд буде диверсифікованим і розглядатиметься окремо споживання кожного господарства, сказав він.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.