Соціум

LED-стрічки у вітальні: найпопулярніші інтер’єрні рішення

Google+PinterestLinkedInTumblr

Інтер’єри можуть заграти новими фарбами, якщо використовувати підсвітку. Так, LED стрічки у вітальні стануть не лише додатковим джерелом світла, але й цікавим рішенням для зонування, формування акцентів, приховування недоліків приміщення тощо. Великий асортимент світлодіодних стрічок ви знайдете в магазині LED-STORY. Як саме використовувати таку підсвітку для створення цікавого інтер’єру? З’ясуємо це разом.

LED-стрічки у вітальні: найпопулярніші інтер’єрні рішення

Що можна підсвічувати у вітальні за допомогою LED-стрічки?

Не завжди вітальня є виключно кімнатою, де збирається відпочивати чи розважатися вся родина. Найчастіше це приміщення виконує й інші функції, як-от є робочим або спальним місцем. Грамотне освітлення допоможе впоратися із зонуванням. Окрім цього, світлодіодні стрічки в інтер’єрі — це й просто сучасно та стильно. Отже, нижче наведені основні варіанти використання таких засобів у вітальні.

Стеля

Найелементарніше та водночас найвдаліше рішення — розмістити LED-стрічку за периметром стелі. По-перше, ви отримаєте додаткове джерело приглушеного світла, а по-друге, зможете візуально зробити більшою висоту кімнати.

Телевізор

Підсвічування телевізора виконує передусім декоративну функцію. А якщо в час, вільний від перегляду ТБ, зробити на екрані слайд-шоу з улюблених світлин, стрічка виконуватиме роль імпровізованої рамки.

Ліжко

Місце для сну може виглядати ніби літаючим у повітрі, якщо розмістити під ним світлодіодну стрічку. До того ж це допоможе зонувати вітальню, яка одночасно є й спальнею.

Меблі

До шафи, трюмо, книжкової полички чи стільців можна додати цікаві елементи, особливо коли потрібно розставити акценти.

Крім цього, вдалим рішенням є освітлення стін. Стрічки підходять для оформлення ніш, простору біля дверей тощо.

На які характеристики LED-стрічки звернути увагу?

Шукаючи світлодіодну стрічку для вітальні, зверніть увагу на деякі особливості:

  • клас захисту;
  • потужність самої стрічки та блоку живлення;
  • колір — є різнокольорові та монохромні моделі;
  • силу світлового потоку;
  • тип світлодіодів.

І якщо вибір кольору здебільшого залежить від власних уподобань і особливостей інтер’єру, то технічні характеристики прямо впливають на довговічність, якість, безпечність та безперебійність роботи LED-стрічки. Купуйте продукцію перевірених брендів — і тоді освітлення буде слугувати багато років.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.