Соціум

Lavazza Qualita Oro – як відрізнити підробку?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Цілком ймовірно, що багато українських кавоманів так і не куштували справжній Lavazza Qualita Oro, який займає перші місця у списку сучасних продуктових фальсифікатів. Щоб не стати жертвою шахраїв і не витратити гроші на покупку підробленого товару, слід знати головні особливості цієї чудової італійської кави.

Бренд Lavazza по праву вважається одним із найбільш відомих виробників якісних кавових напоїв. Продукція компанії займає лідируючі позиції на світовому ринку та продається у 80 країнах на всіх континентах планети. Не дивно, що нерідко зустрічається фальшивий Лавацца, оскільки шахраї намагаються підробити найбільш затребувані товари.

Lavazza Qualita Oro

Дуже часто під прицілом “плагіату” виявляється Lavazza Qualita Oro https://coffeeok.com.ua/kofe/lavazza-oro, який є дуже популярним продуктом у кавовій лінійці відомої італійської торгової марки. Бажаючи збагачення, непорядні виробники підробляють цей напій із ніжним фруктово-цитрусовим відтінком. Тому варто ретельно вивчити відмінні риси оригінального Лавацца Оро.

Блискавично розпізнаємо підробку

Будь-хто в інтернеті може прочитати інформацію про те, як відрізнити оригінал Lavazza Qualita Oro від фальсифікату. Серед таких “читачів” виявляються й самі виробники контрафактного напою. Вони уважно вивчають представлені матеріали, періодично оновлюючи продукт, що підробляється. Щоб убезпечити себе від підступів недобросовісних продавців, не зіпсувати свої нерви та зберегти здоров’я слід враховувати низку факторів, за якими визначається оригінальність знаменитої кави.

Пильний огляд упаковки

Виробники фальшивок Лавацца Куаліта Оро навчилися робити товар найбільш наближений до оригінального. Тому не можна орієнтуватися на такі неактуальні моменти як чіткий шрифт написів, наявність у них друкарських помилок і насиченість кольору упаковки. Різницю між фіктивним та справжнім товаром можна побачити при безпосередньому порівнянні обох пачок, що відрізняються дрібними деталями.

Компанія Lavazza докладає безліч зусиль, щоб їх кава була впізнаваною і тому регулярно оновлює дизайн своїх упаковок. Останній формат пачки Qualita ORO виглядає так:

 1. На лицьовій стороні проходить чорно-червона смуга (на упаковках чорного кольору – шоколадно-золотиста).
 2. Є спеціальний блок з інформацією про смаковий профіль та міцність напою, а опис про рівень обсмажування – відсутній.
 3. Частина відомостей написана російською мовою.
 4. Нанесений червоний круглий логотип під назвою торгової марки.

Важливий момент – заломи

Оригінальний пакет Lavazza Qualita Oro не має бічних ліній згину. Це пояснюється тим, що на офіційному підприємстві налагоджено одночасне розфасовування та торкання кави. Як пакувальний матеріал використовується фольгована стрічка, яка зберігається в бобінах. Фальсифікатори ж розкладають цілісні та мелені кавові зерна прямо в пачку, яку перед цим транспортують у складеному вигляді. Тому якщо вздовж коробки проходить вертикальна складка – можна сміливо заявляти, що це 100% липа”.

Клеймо дати виготовлення

Інформація про кількість і час виробництва, термін придатності та номер партії на пачку-оригінал наноситися фарбою, відмінною від тієї, яка використовується для основного тексту. Варто потерти упаковку – і фарба зітреться повністю або залишить після себе незначний слід.

На контрасті з оригіналом штамп дати виробництва на підробці наноситися паралельно з основною печаткою і не стирається при механічному впливі на нього.

Наявність клапана

Справжній Лавацца Куаліта Оро в обов’язковому порядку оснащується вентиляційним клапаном, який може бути декількох видів:

 • з одним прорізом у центрі або трохи вище;
 • з двома невеликими шліцями на всі боки;
 • з чотирма отворами круглого типу, що знаходяться симетрично один від одного.

У 100% оригіналі Lavazza Qualita Oro клапан з акуратними і симетричними прорізами впаюється в пачку рівно, без скосів, а на його звороті вказується виробник.

Зрізи упаковки

Оскільки всі процеси виробництва кави Lavazza Qualita Oro повністю автоматизовані, верхній зріз пачки має акуратний запаяний шов. На відміну від оригіналу фальсифікати майже завжди мають дефекти, складки та нерівності, оскільки пакуються вручну. Нижній зріз упаковки італійського напою має хвилеподібну форму, технологія виконання якої поки що недоступна виробникам контрафакту.

Наявність наклейки імпортера

Легально імпортований Лавацца Куаліта Оро повинен мати спеціальну етикетку, на якій позначені дані про товар, адресу та контакти постачальника.

Специфічна коробка або залізна банка

За відсутності бажання перевірки упаковки можна придбати брендовану коробку або бляшанку з кавою Lavazza Qualita Oro. Суть такого рішення полягає у неможливості підробки такої тари, оскільки має унікальний дизайн. До того ж підробляти її економічно невигідно та затратно.

Вміст Lavazza Qualita Oro

На жаль, навіть пильний огляд упаковки Лавацца не гарантує стовідсоткову оригінальність продукту. Тому дегустація стає найкращим методом відмінності фальшивки від справжньої кави з Італії.

Lavazza Oro

Звертаємо увагу на зовнішній вигляд

Перше, що потрібно зробити – промацати пачку. Вміст цього товару рівномірно розподілено по всьому обсягу. Молотий продукт має однорідну, дрібнішу помелу, і кольором на тон світліше ніж у контрафакту. Зерна оригінального Лавацца мають:

 • однакову форму;
 • розміри;
 • темну коричнево-шоколадну палітру кольорів.

Якщо у заявленій на пачці певної міри обсмажування спостерігається різноманітний колірний мікс – можна заявляти, що перед вами фальшивка.

Смакові та ароматичні властивості

Якщо упаковку можна підробити, то неповторний смак, насиченість і неперевершений букет Лавацца Куаліто Оро – ніколи!

Відразу після відкриття пачки відчувається типовий “насичено-кавовий” аромат, який пошириться у найвіддаленіші куточки будинку. У підроблених товарах аромат занадто різкий або його немає.

При приготуванні напою можна відчути незвичний гіркий або землістий присмак, що вказує на придбання сурогату. Зварити по-справжньому якісну смачну каву можна лише з оригінальної Lavazza Qualita Oro.

Кофе в зернах Lavazza Qualita Oro

Як визначити чесного продавця Lavazza Qualita Oro?

Зазвичай, виробники підробленої кави не займаються прямим продажем фальшивого продукту. Їм важливіше знайти дрібні компанії, для яких низька вартість важливіша за якість товару. Виявити таких продавців не складно, тому що у них:

 1. Низькі ціни. Lavazza – далеко не дешевий бренд і продаватись за бюджетними цінами низькопробної робусти просто не може.
 2. Не можна розрахувати безготівково. Якщо передбачуваний постачальник немає банківського розрахункового рахунки – це підозріло!

Варто пам’ятати, що торгова марка Лавацца не має офіційних представників в Україні, а всі закупівлі здійснюються через офіційних дистриб’юторів. Тому для придбання оригінальної кави Lavazza Qualita Oro радимо звертатися лише до перевірених магазинів.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.