Соціум

Критерії вибору офісного паперу: які фактори варто враховувати

Google+PinterestLinkedInTumblr

При виборі офісного паперу, яким будуть друкуватися документи, презентації та інші матеріали, важливо враховувати декілька ключових критеріїв. Правильний вибір паперу допоможе не лише забезпечити якісний друк і професійний вигляд документів, а й знизити витрати та вплив на довкілля. У цій статті ми розглянемо основні фактори, які варто враховувати при виборі офісного паперу.

Критерії вибору паперу для офісу

Якщо вам потрібно купити канцтовари ціна не повинна бути визначальним фактором вибору. Головне – це технічні характеристики та якість. Для офісного паперу ключовими параметрами виступають:

  • формат. Наразі стандартним для офісу є А4. Саме на ньому вимагають здавати звітність, готувати договори та інші документи. Окрім того, такий розмір дійсно є найзручнішим.
  • вага. Один з перших критеріїв вибору офісного паперу – це його вага. Вага паперу вимірюється в грамах на квадратний метр (г/м²) і визначає його товщину та масу. Зазвичай, офісний папір має вагу від 70 до 100 г/м². Чим вища вага, тим товще і якісніше буде папір. Папір з вищою вагою підходить для документів з інтенсивним друку або для презентацій;
  • колір. Для офіційний документів та звітності потрібний білий. А от для внутрішніх комунікацій можна обрати кольоровий, це додатково дозволить швидко визначати тип документа. Приміром, зелений – повідомлення від HR-відділу, сині – маркетингові дослідження тощо;
  • рівень білизни. Для чернеток підійде папір із невисоким рівнем білизни, але якщо ви обираєте його для друку офіційних зовнішніх документів, потрібна преміальна якість. І візуально вона оцінюється саме за цим параметром;
  • міцність та стійкість паперу до розривів і зіпсування. Звертайте увагу на індекс міцності паперу (роздірна міцність) та його стійкість до змочування (водостійкість). Це особливо важливо для документів, які потрібно зберігати або транспортувати.

Звісно, ціна також важлива. На офісний папір а4 вартість може варіюватись у широкому діапазоні, і залежить вона в першу чергу від якості, класу (цей параметр визначає рівень білизни та щільність, або вагу) та об’єму пачки. Чим більше купуєте, тим дешевше обійдеться один аркуш. Тому якщо хочете зекономити, замовляйте гуртом.

Де купити якісний офісний папір?

Вигідні умови пропонує спеціалізований інтернет-магазин «ЕКСПРЕС-СЕРВІС». Тут ви знайдете канцелярські товари, папір та всі товари для Вашого офісу у найбільшому асортименті. Ціни нижчі за середні, надаються офіційні гарантії якості. Додаткові подробиці ви можете знайти на сайті магазину.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.