Соціум

Косівчанка Юлія Таринська – серед фіналістів конкурсу “Народний благодійник”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Асоціація благодійників України оголосила список призерів Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020».

Серед 1163 заявок, які надійшли на електронну адресу конкурсу, Національна експертна рада визначила найкращих благодійників в Україні.  Цьогоріч учасники конкурсу подавали свої заявки у 25 номінацій, пише Репортер.

Юлія Таринська з Косова, яка разом зі своїми «Гуцульськими волонтерами» започаткувала акцію «Слоїк добра», серед фіналістів конкурсу – вона на третьому місці серед усіх учасників. За результатами відкритого користувацького голосування за неї проголосувало 1033 українці.

Юлія Таринська проживає в серці Карпат, місті Косові. Як вона про себе каже: “Я Гуцулка!”. Пані Юлія – засновниця ГО «Гуцульські Волонтери». Косівська волонтерка Юлія Таринська втягує в орбіту доброчинної діяльності десятки людей.

“У 2017 році Юля повернулася до рідного серцю містечка Косова, започаткувала власний бізнес, активно зайнялася благодійною та волонтерською діяльністю. Успішно веде свій бізнес, встигає ставати тимчасовою мамою для «не біологічних» мені малят. Перша в області патронатна вихователька”, – йдеться у дописі.

Волонтерською діяльністю Юлія Таринська зайнялася три роки тому. Згадує: «Їздили спочатку в сиротинці. Потім брала участь у зборі коштів для важкохворих дітей і дорослих. Допомагала проводити благодійні ярмарки та концерти». Занурення у доброчинну діяльність дало їй нову і несподівану роботу. У коридорі міської ради Юлія побачила на дошці оголошень повідомлення про пошуки патронатних вихователів. Так стала патронатною вихователькою. Отримала офіційний допуск до цієї діяльності, підписала угоду з Косівською райдержадміністрацією, стала першою патронатною вихователькою у Західній Україні і єдиною на той час – в Івано-Франківській області. За цей період у домі Юлії знайшли тимчасовий притулок, щоденне харчування, догляд і турботу четверо дітей. Вони перебували у різні періоди, мали різний вік, стать, виховання і характер.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.