Соціум

Комплектація та характеристики Blackview Tab 10

Google+PinterestLinkedInTumblr

Зараз на ринку представлений широкий асортимент планшетів та смартфонів. Багато хто купує планшети для навчання, зокрема проведення уроків онлайн, для відеоконференцій. Останнім часом планшети стали популярними через можливість використовувати їх для проведення відеоконференцій.

Технічні характеристики Blackview Tab 10

Бренд Blackview був створений у 2013 році китайським підприємцем. Його основна позиція в тому, що високоякісна техніка з сучасними налаштуваннями має бути доступною абсолютно для будь-яких категорій населення. Цей бренд на території України став відомим завдяки продажу нових моделей захищених смартфонів. Вони одразу полюбилися батькам маленьких дітей, які часто ламають техніку. Одним із найбільш доступних на ринку вважається планшет Blackview Tab 10. Це недорогий пристрій, який має посередні характеристики. Продуктивність пристрою невисока, у якості процесора використовується MediaTek. Розподільча здатність екрану досить середня, але дуже хороша та точна світлопередача. Тому цей пристрій ідеально підходить для відеоконференцій, переглядів фільмів. Звичайно, розпещені користувачі вважають, що такий пристрій не надто підходить для перегляду відео в 4K, або на інших високих налаштуваннях. Проте за такі гроші пристрій повністю виконує свої функції.

2282740

Щодо пам’яті, то прилад розрахований на 64 Гб. Слот розрахований на дві невеликі SIM-картки. Можна помістити одну SIM-карту та знімну картку пам’яті. Є невеликий отвір для динаміків, але через це звук не надто чіткий і добрий. Тому людям, які люблять слухати музику, найкраще придбати bluetooth-колонку, або слухати музику виключно в навушниках. Для перегляду відео в повній тиші, динаміка цілком достатньо.

Особливість комплектації Blackview Tab 10

Не можна не відзначити багату комплектацію, яка продається разом із планшетом.

Комплектація:

  • У комплекті міститься провід із роз’ємом type-c
  • Зарядний пристрій
  • Невеликі навушники-вкладки.
  • Крім того, є скріпка для вилучення sim-карт

Товщина пристрою складає 9 мм. Звичайно, цей пристрій навряд чи підійде дизайнерам або людям, які використовують серйозне програмне забезпечення. Однак пристрій цілком підходить для домашнього використання, перегляду відео та спілкування у соцмережах. Говорячи про переваги та недоліки цього пристрою, необхідно пам’ятати про його ціну. Люди, які цінують високу якість, а також синхронізацію з іншими пристроями, можуть обрати apple.

2282172

Blackview Tab 10 — добрий планшет для дітей, щоб дивитися мультфільми, навчатися онлайн. Пристрій також підійде для роботи, якщо вона пов’язана зі співбесідами в режимі онлайн. Зображення з планшета можна перемкнути на великий екран.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.