Соціум

Компанія Socium Developer безкоштовно передає 50% квартир у новому ЖК BRAVE військовим та їхнім родинам

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Від філософії компанії до конкретних дій на користь суспільства – відомий івано-франківський девелопер створив новий соціальний проєкт для військових. Будівельна компанія Socium Developer розробила проєкт житлового комплексу BRAVE завдяки співпраці з місцевою владою, спілкою учасників АТО та за підтримки міського голови.

Ця співпраця є прикладом того, як бізнес може сприяти соціальному розвитку та допомагати вирішувати багато важливих проблем у суспільстві. В тому числі – пов’язаних з доступністю нового житла.

Компанія Socium Developer безкоштовно передає 50% квартир у новому ЖК BRAVE військовим

Частина корпоративної культури

У сучасному світі соціальна відповідальність бізнесу перестала бути лише гарною фразою у звітах компаній. Для лідерів ринку це стало одним з ключових напрямків діяльності, що визначає їхнє місце в суспільстві.

На прикладі будівельної компанії Socium Developer стає очевидно, що вклад у соціальні проєкти та допомога тим, хто цього потребує, є не просто вибором, а частиною корпоративної культури та філософії.

Будівельна компанія неодноразово демонструвала свою підтримку ініціатив, спрямованих на допомогу захисникам України: впроваджує програми лояльності, бере участь в аукціонах і благодійних заходах задля фінансових зборів на потреби армії.

Так і цього разу. Новий проєкт, розроблений у співпраці з Івано-Франківською міською асоціацією учасників АТО, міською радою та за підтримки міського голови – житловий комплекс BRAVE – втілює в собі не тільки високі стандарти сучасного житла, але й глибокий соціальний зміст.

Адже в будівельній компанії Socium Developer переконані, що кожен новий проєкт повинен сприяти розвитку міста, де соціальна складова є невід’ємною частиною та одним із ключів до створення щасливого життя.

BRAVE – Сильний. Мужній. Сміливий

Назва житлового комплексу BRAVE, символізує силу, мужність та сміливість. Відображає ті риси, які ми асоціюємо з нашими захисниками – справжнім уособленням гідності та стійкості. Але навіть сильні та сміливі потребують підтримки та турботи – наприклад, у вигляді власного житла.

Тому знаковим аспектом проєкту BRAVE є рішення будівельної компанії Socium Developer передати 50% квартир у комплексі військовим та їхнім родинам абсолютно безкоштовно. Це не лише демонструє глибоку вдячність будівельної компанії за захист, але й надійну підтримку та прагнення забезпечити героям гідні умови для життя.

Адже наші захисники, як ніхто, заслуговують на це. І саме таким чином будівельна компанія Socium Developer каже «дякую» кожному захиснику України, підтримуючи їх не тільки словами, а й конкретними діями.

У будівельній компанії Socium Developer переконані, що житловий комплекс BRAVE стане справжнім домом для героїв і місцем, де вони будуть відчувати тепло, затишок і любов, на які заслуговують.

Будівельна компанія Socium Developer – Ваш ключ… до щасливого життя.

  • тел.: 067 0000 215
  • офіс: Івано-Франківськ, вул. Івасюка, 84
  • socium.if.ua

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.