Соціум

Команда відкриває обличчя

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Уже другий місяць як ініціатива «Тепле місто» переросла у статус Благодійної організації. І другий місяць середовище вже має свій постійний офіс на Тринітарській, 11.

планірка

Щовівторка тут збирається ціла команда креативних людей, вони обдумують, як зробити місто кращим. Хто вони? Давайте знайомитися ближче.

Филюк

Юрій Филюк.

Ідейний співзасновник «Теплого міста». Зараз у відпустці. В експедиції, кажуть, блукає пустелею. Із тутешніх про нього сьогодні, напевно, знають найбільше, тому – йдемо далі.

Ляхович

Юлія Ляхович.

Франківчанка, за освітою маркетолог. Курує напрямок «Urban Space 100». Розповідає, що долучилася до «Теплого міста» ще наприкінці минулого року, бо їхні ідеї близькі тому, що дівчина хотіла робити сама.

DSC_2667

«А тут воно все комплексно, зрозуміло та прозоро», – каже Юлія.

Роботи в неї – вагон. Це постійні зустрічі, біганина, пошук, переговори з партнерами, які готові надати потрібні товари для майбутнього ресторану, за собівартістю чи безкоштовно. Адже відкриття – не за горами.

Бурлака

Ганна Бурлака.

Головний комунікатор «Теплого міста». Зв’язки з громадськістю, з пресою – це вона.

Ганна родом із Донецька, два роки живе в Івано-Франківську, а перед тим працювала за кордоном. Каже, кілька років тому це був її свідомий крок виїзду з рідного міста, бо не вистачало якогось інтелектуального дозвілля.

«В перший місяць, коли приїхала до Франківська, то в мене був такий інтелектуальний екстаз, бо багато презентацій, концертів, походів у театр, літературні вечори, – розповідає Ганна. – Я була приємно шокована. Це все у маленькому місті! Для мене то було те, що треба».

Також Ганна є керівником проекту «Візуальний стиль». Співпраця з партнерами, які розробляють сувенірну продукцію, замовлення, розширення асортименту. Цікаво, що виготовляють усе це в Івано-Франківську, майстерня «BUKVICA». За словами Ганни, це дуже важливо, адже таким чином «Тепле місто» розвиває локальне виробництво.

Загреба

Віктор Загреба.

Вчився та мешкав у Києві, Вашингтоні та Яремчому. Цього літа з родиною перебрався до Франківська. Каже, вони люблять переїздити, але до нас, сподівається, – на постійно.

«Класно жити в місті, де відбуваються хороші процеси і де є прогресивні люди», – говорить Віктор.

У «Теплому місті» він взявся координувати велосипедний напрямок. Жартує, що то його релігія, адже майже щодня на ровері. Цікаво, що Загреба – один із заснов­ників Асоціації велосипедистів Києва. Розповідає, що там з 2007 року робили все, аби велосипед визнали як транс­портний засіб. Визнали. Зараз справа за Франківськом.

«З весни плануємо запустити велошколу для тих людей, які мають велосипед, але невпевнено на ньому почуваються в місті, – ділиться ідеями Загреба. – Дос­від і методика є. Франківськ дуже добре місто для велосипедистів, навіть зараз, без будь-якої інфраструктури. Тут спокійніше, безпечніше, комфортніше у порівнянні з великими містами. До речі, кияни, львів’яни, які приїздять у гості, і ми разом катаємося на велосипедах, просто в захваті. Завжди говорять: «Як у вас класно – чому досі все місто не їздить на велосипедах?».

Малиновський

Роман Малиновський.

Керівник проекту «Теплий Арт». До «Теплого міста» вирішив доєднатися, бо вважає, що Івано-Франківськ має всі шанси зарекомендувати себе культурно-мистецьким центром, нарівні зі Львовом.

«Теплий Арт», каже Роман, дуже прос­тий і важливий проект.

«Наприклад, один із відомих європейських художників приїздить до Івано-Франківська, тут живе місяць чи два і за цей час створює якийсь свій творчий проект, який лишається місту», – пояснює Малиновський.

Творча резиденція стартує вже навесні наступного року. Але хто приїде і що саме робитиме, тримають в секреті, бо через місяць проект презентуватимуть для всіх. Тоді й розкажемо.

Стецевич

Ірина Стецевич.

Її роботу в «Теплому місті» називають найважливішою і найскладнішою. Ірина шукає партнерів, працює та залучає до проектів місцевих бізнесменів.

Чому приєдналася до середовища? Каже, були думки: або потрібно щось робити для міста, або виїжджати звідси. Обрала перше.

Стосовно своєї роботи Ірина розповідає, що вони нікого не переконують і не агітують допомагати.

«Просто зустрічаємося з компаніями і розповідаємо про можливість долучитися до «Теплого міста» й тим самим впливати на зміни в Івано-Франківську, – говорить Ірина Стецевич. – Насправді ми часто зустрічаємо бізнесменів, яким це питання болить, просто нема механізму, крім місцевої влади, на те, аби реально впливати на життя міста. Нашим проектом ми хочемо показати, що це можливо».

Гошовський

Василь Гошовський і Настя Андрійчук.

Ці двоє молодих дизайнерів нещодавно долучилися до команди «Теплого міста». Про свою роботу говорять чітко та впевнено: хочемо надати містові естетичного вигляду та допомогти йому позбутися всього візуального сміття.

Андрійчук

Зараз вони працюють над вивісками. До речі, вже є 12 заявок від бізнесменів, які готові поміняти «зовнішність» свого магазину, кафе чи офісного центру.

«Тепле місто» – це насправді значно більше люду. Це всі волонтери, які займаються іншими проектами: «Грюнвальдська», «Теплі поштівки», «Тепла освіта», «Тепле IT-середовище», «Екологія».

Це, зреш­тою, громада міста, яка залучена сюди через якісь свої зацікавлення та ідеї. Як, в принципі, і «Репортер».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.