Соціум

Колишній американський військовий відкрив на Франківщині компанію, яка облаштовує укриття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Колишній американський військовий Девід Болдвін відкрив на Франківщині компанію, яка облаштовує укриття.

Про це повідомила голова ОВА Світлана Онищук.

укриття

Девід Болдвін та Крісті Гейлз – колишні американській військові. Близько 20 років Девід очолював Національну гвардію у штаті Каліфорнія, де налагоджено добрі партнерські стосунки з Україною, – ідеться у дописі

Дотепер Девід не бував на Прикарпатті. Вчора відбувся його перший візит і доволі результативний. Американець відкрив у нашій області компанію, яка облаштовуватиме укриття.

укриття, колишній

Основним своїм завданням зараз Девід називає допомогу Україні в розвитку її власного потужного військово-промислового комплексу. Відтак під час візиту неофіційна американська делегація відвідала об’єкт ДСНС, передбачений для навчального центру з розмінування, що є одним з пріоритетних напрямків інтересів Девіда та Крісті.

Це був перший ознайомчий візит на Івано-Франківщину, але, сподіваємось, далеко не останній. Його мета – вивчити можливості економічного розвитку регіону, його інвестиційну привабливість та визначитись із напрямками співпраці в галузі ВПК.

Підтримка та допомога Україні у час війни від міжнародних партнерів додає впевненості нам усім у завтрашньому дні. Солідарність з цивілізованим світом додає сил, моральних та фізичних. Адже це не лише слова підтримки, а й підсилення нашого війська, яке другий рік протистоїть підступному ворогу.

Тож розраховуємо на подальшу плідну співпрацю задля економічного розвитку тилового регіону, від якого прямо залежить й підсилення фронту. Бо лише разом зможемо перемогти!

Читайте: Нардепи не захотіли відкривати реєстр декларацій: як голосували прикарпатські обранці

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.