Соціум

Коломиян закликають святкувати Різдво 25 грудня

Google+PinterestLinkedInTumblr

Міський голова Коломиї Богдан Станіславський закликає коломиян святкувати цьогоріч Різдво за григоріанським календарем – 25 грудня.

Про це він повідомив у Facebook, пише Репортер.

З таким зверненням до мешканців громади та отців звернулася Коломийська група «Ініціативи 1 грудня» та Клуб мерів міста Коломиї.

За словами Станіславського, відбулось спільне засідання цих двох організацій.

Я разом із відомими коломиянами Ігорем Довганюком, Валерієм Ковтуном, Іваном Палагнюком, Ольгою Руданець та Юрієм Овчаренком обговорили питання, яке турбує зараз багатьох – коли святкувати Різдво, – пише мер Коломиї. – Спільно ми вирішили закликати коломиян відзначати одне із найбільших християнський свят разом із цивілізованим світом. Ми мусимо впевнено і наполегливо викорінювати з нашого духовного простору, наших християнських цінностей і звичаїв все те, що пов’язує нас із росією. Ми готові до повернення Григоріанського календаря в нашу християнську традицію. Не хочемо мати нічого спільного з рашистами і їхніми симпатиками.


Нагадаємо, раніше про перехід на святкування 25 грудня повідомили у Криворівні. Офіційно УГКЦ та ПЦУ заявили, що цього року ще залишаються на юліанському календарі, але 25 грудня, за бажання парафіян, також можна провести різдвяне богослужіння.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.