Соціум

Кілька причин придбати одяг українського виробництва

Google+PinterestLinkedInTumblr

Через військове вторгнення Росії на територію України, значна кількість жінок вимушені купувати одяг європейських виробників, що коштує досить дорого. Зокрема це обумовлено зміною логістичних шляхів та здорожчанням доставки.

Кілька причин придбати одяг українського виробництва_1

Переваги жіночого одягу від українських виробників

Заощадити кошти можна, купуючи одяг від українських виробників. Проте деякі дівчата не бажають купувати українські моделі, вважаючи їх низькоякісними. Наразі ситуація повністю змінилася, бо магазин українського виробництва одягу та взуття реалізує свій товар не лише на території України, але й за її межами, виходячи на європейський ринок. Це провокує величезну конкуренцію, тому виробники вимушені вдосконалювати моделі та використовувати для їх виготовлення тканини високої якості.

Кілька причин придбати одяг українського виробництва _2

Жіночий одяг від українських виробників відомий не лише завдяки використанню якісних тканин, але й завдяки своїй капсульності. Деякі підприємці виготовляють обмежені партії, які суттєво відрізняються одна від одної. Таким чином, вдається створити автентичний одяг, який відрізняється від моделей, що зараз є на ринку.

Особливості жіночого одягу та аксесуарів від THE LACE

THE LACE  – це український виробник капсульного одягу, створений українським подружжям. Для того, щоб одяг відрізнявся високою якістю та чудовими експлуатаційними характеристиками, тканини та аксесуари купують за кордоном, в Італії та інших європейських країнах.

Кілька причин придбати одяг українського виробництва _3

Особливості виробництва одягу THE LACE:

  • Виробництво одягу здійснюється в Україні, а розробкою моделей займаються українські дизайнери, переймаючи досвід європейських кутюр’є. Завдяки цьому вдається створити унікальні образи, які дуже схожі на моделі, що представлені на модних показах світових дизайнерів. При цьому вартість такого одягу значно нижча, а якість досить висока, через використання високоякісних тканин та матеріалів.
  • Весь одяг створюється з використанням різних напрямків та світових трендів, але при цьому віддається перевага простоті. Завдяки цьому вдається комбінувати величезну кількість речей між собою, створюючи нові образи.
  • Головне завдання, щоб з мінімальною кількістю речей та коштів створити повноцінний гардероб, який вміститься у невелику валізу. Це чудовий варіант для сучасних людей, які підтримують розумне споживанням та бажають заощаджувати кошти на купівлі одягу.

Для створення речей використовують модні відтінки, які чудово комбінуються один з одним. Більшість речей створюється в стилі кежуал для міських мешканців, які звикли до зручності та комфорту. Високоякісні тканини подовжують термін служби одягу та сприяють збереженню тепла навіть при низьких температурах.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.