Соціум

Калуська ОТГ перемогла у конкурсі “Розумна громада”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Калуська міська територіальна громада, що на Івано-Франківщині, стала переможцем конкурсу від головного експерта Smart City – компанії FDI Ukraine.

Про це повідомили на урядовому порталі з децентралізації, передає Репортер.

“Уже  наступного року Калуська ОТГ може втілити свою мрію – стати розумною та ефективно керувати своїми ресурсами за допомогою сучасних технологій”, – йдеться  у повідомленні.

Громада – переможець конкурсу, який оголосила компанія FDI Ukraine, – отримає безкоштовний аудит, згідно методики міжнародного стандарту карти рішень Smart City, в результаті якого громада матиме:

  • індивідуальний план розвитку Smart City
  • індивідуальний план впровадження рішень.
Довідково:

FDI Ukraine  – ІТ-компанія, яка створює програмні продукти для Smart City. Головний продукт компанії – єдине інтегроване рішення для управління даними та процесами міста – Платформа Urbio. На базі цієї платформи можна побудувати єдину інформаційну систему міста за рахунок інтеграції всіх систем міста, як старих, так і нових, та їх даних.

Urbio – платформа для розумного міста, яка успішно випробувана і працює вже кілька років в Києві, проте, завдяки її «хмарній» архітектурі, вона може використовуватися у будь-якій громаді

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні