Соціум

Калушани не підтримали перейменування вулиці Пушкіна на вулицю Левка Лук’яненка

Google+PinterestLinkedInTumblr

Калушани не підтримали перейменування вулиці Пушкіна на вулицю Левка Лук’яненка. 10 червня завершився збір підписів під цією ініціативою. Результат — 115 підписів.

Петиція щодо перейменування вулиці Пушкіна на вулицю Левка Лук’яненка була зареєстрована на офіційному сайті Калуської міської ради 12 березня. Для того, щоб вона потрапила на розгляд міської влади, необхідно, щоб ініціативу впродовж 90 днів своїми підписами підтримали щонайменше 150 мешканців громади, пишуть “Вікна”.

перейменування новини Івано-Франківщини
Левко Лук’яненко

Раніше було підтримано петицію щодо перейменування вулиці Пушкіна у Калуші на вулицю Братів Бутусіних — її підтримали 150 людей. Міська влада вказала, що пропозиція про перейменування вулиці Пушкіна на вулицю братів Бутусіних буде включена у подання Калуській міській раді. А депутатський корпус прийматиме рішення з врахуванням узагальнених зауважень і пропозицій, які надійдуть під час громадського обговорення.

Триває збір підписів ще під двома петиціями з пропозиціями нових назв вулиці Пушкіна — на честь Володимира Кушлика (на 10 травня зібрано 72 підписи, до кінця збору підписів залишилося 54 дні) і на честь Бориса Джонсона (15 підписів, залишилося 59 днів).

Раніше робоча група у складі депутатів, істориків і краєзнавців склала перелік з 23 вулиць у Калуші і селах Калуської громади, які першочергово підлягають перейменуванню. У тому числі визначили 10 таких вулиць у Калуші, серед них і вулиця Пушкіна.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.