Соціум

Калуш втрачає воду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Нещодавно Калуш відвідала делегація Світового банку, від якого місто отримало кредит 9,6 млн. доларів. Ці кошти будуть витрачені на впровадження енергозберігаючих заходів на КП «Водотеплосервіс». «Гроші вже є в Україні, – каже в. о. першого заступника міського голови Олександр Челядин. – Вони виділені Калушу на реконструкцію системи водопостачання. Нам дали кредит на 20 років, а освоїти кошти маємо до липня 2012 року. Згідно з бізнеспланом, після його втілення вдасться зекономити до 30 % електроенергії».

Іноземна делегація відвідала проблемні об’єкти КП «Водотеплосервіс», зокрема, водозабор «Добровляни» та «Хотінь». Вони ознайомилися з ходом реалізації тендерних процедур. Гості залишилися задоволеними результатами та пообіцяли прислати фахівців, які допоможуть з вирішенням проблеми витрачання води.

«Через те, що система водопостачання дуже стара та дірява, – говорить Челядин, – ми втрачаємо близько 70 % води. А після цьогорічних повеней у нас фактично були зруйновані два водозабори. Їх треба негайно відновлювати, інакше Калуш залишиться без води».

Найнеобхідніші роботи, які слід зробити, вважає Челядин, – це заміна водогонів, підйомів і насосів. Також планують поставити системи знезараження та очистки води.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.