Соціум

Іванофранківці самі вирішують свої проблеми

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Віктор Янукович 27 липня нарешті підписав закон про місцеві вибори. В період між ухваленням закону громадська ініціатива «Оновлення країни» опитала більше 600 іванофранківців.

Згідно з результатами соціологічного опитування, 67,2 % – не пам’ятають, за кого голосували у 2006 році до міської та обласної рад. А 32,7 % не пам’ятають, за кого голосували на посаду міського голови. Тільки 3,3 % опитаних відповіли, що персонально знають депутата, який представляв їхні інтереси в міській раді. На запитання: «Чи цікавляться депутати вашими проблемами?» всі респонденти одностайно відповіли – «Ні».

Зі своїми проблемами мешканці міста найчастіше зверталися за допомогою в ЖЕО. Лише 18 % із них відповіли, що тут їхні проблеми част­ково вирішили. А 89,9 % громадян нікуди не зверталися.

«Люди справді при пропорційній системі уже звикли самі вирішувати свої проблеми. І обрання хоча б 50 % складу міської ради за мажоритарною системою дозволить знати своїх обранців в обличчя, доручати їм представляти свої інтереси. – прокоментував результати соцопитування голова ГІ «Оновлення країни» Володимир Олійник, – Основною помилкою мешканців міста буде голосування за кандидатів‑мажоритарників за політичною приналежністю, що знову призведе до відсутності «господаря» в окрузі».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.