Соціум

Івано-Франківська єпархія УПЦ МП спростувала перехід до ПЦУ

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Під час онлайн-звернення 4 квітня міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, за його словами, приємну подію. “Громада, яка знаходиться на Довженка, виявила бажання перейти вийти з московського патріархату і перейти у православну церкву України. Ми допоможемо їм це зробити”, – сказав мер.

Натомість єпархія заявила, що “громада та священнослужителі собору Різдва Христового з таким зверненням не звертались, та залишаються у лоні Української Православної Церкви”, пише Репортер.

Нагадуємо, що Івано-Франківська єпархія УПЦ засудила розпочату російською федерацією війну проти України та підтримує територіальну цілісність України. Духовенство єпархії припинило поминання патріарха московського та звернулось до блаженнішого митрополита Онуфрія скликати собор та  вийти з московського патріархату канонічним шляхом, – йдеться у повідомленні єпархії.

Також у єпархії зауважили, що “потребуючі люди щоденно отримують гарячі обіди біля собору Різдва Христового, вимушені переселенці знайшли притулок в приміщенні на території храму”.

Крім того, наголошують, що надають гуманітарну та фінансову допомогу переселенцям і Збройним Силам України.

У Франківську парафія російської церкви хоче перейти до ПЦУ, – Марцінків

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні