Соціум

IT-компанія N-iX відкрила офіс у Франківську і запрошує на події (Програма)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

15 вересня, N-iX – одна з найбільших ІТ-компаній України, офіційно відкрила офіс в Івано-Франківську. З нагоди відкриття нового офісу, спільно з Івано-Франківським ІТ Кластером компанія організовує серію благодійних подій для розвитку місцевої ІТ-спільноти – N-iX Autumn Charity MeetUps.

Щочетверга, з 22 вересня по 6 жовтня, N-iX організовуватиме офлайн зустрічі для ІТ-спільноти у своєму офісі, пише Репортер.

Фотограф – Андрій Сидорук

Офіс компанії знаходиться в центрі міста за адресою вул. Бельведерська, 10а та займає два останні поверхи у новозбудованому офісному центрі. Офісне приміщення розраховане на 40 робочих місць, має відкриту терасу на даху та окрему зону для подій ІТ-спільноти.

У серпні ми відсвяткували 20-річчя компанії та перетнули межу у 2000 спеціалістів. З початку року кількість інженерів в нашому хабі в Івано-Франківську зросла та налічує вже майже 50 спеціалістів, – говорить Павло Дещинський, головний операційний директор N-iX. – Ми очікуємо подвоїти свою присутність в Івано-Франківську впродовж наступного року. Тож відкриття власного офісу є частиною нашого плану для росту в цьому регіоні.

З нагоди відкриття нового офісу, N-iX спільно з Івано-Франківським ІТ Кластером організовує серію благодійних подій для розвитку місцевої ІТ-спільноти – N-iX Autumn Charity MeetUps.
Щочетверга, з 22 вересня по 6 жовтня, будуть офлайн зустрічі для ІТ-спільноти у офісі компанії на Бельведерській.

Події будуть цікавими для розробників та проєктних менеджерів, які активно розвиваються у своєму напрямі, але готові до нових викликів, – анонсують в IT-компанії.

Кількість місць на офлайн події обмежена. Для усіх зареєстрованих, буде доступна онлайн-трансляція. Зареєструватись, для участі можна на Facebook-сторінці події.

Зустрічі відбудуться за таким розкладом:

Окрім обміну знаннями та нетворкінгу, серія зустрічей має і благодійну складову. Під час зустрічей Івано-Франківський ІТ Кластер спільно з N-iX збиратимуть гроші на облаштування 30 робочих місць у комп’ютерній лабораторії в Івано-Франківському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей. В центрі навчатимуться близько 50 дітей-сиріт в тому числі з прифронтових територій. Благодійна ціль – 100 000 ₴.

 N-iX – це міжнародна IT компанія, заснована у Львові 20 років тому. Компанія об’єднує понад 2000 фахівців та надає послуги з розробки програмного забезпечення та експертизу у хмарних рішеннях, інженерії даних, вбудованих системах, Інтернеті Речей, машинному самонавчанні та інших новітніх технологіях. Клієнти N-iX – це лідери світових ринків та Fortune 500 компанії з найрізноманітніших галузей – фінансів, промислового виробництва, телекомунікацій, логістики, ритейлу та інших.

Нагадаємо, ІТ-спільнота “Івано-Франківський ІТ Кластер” з 2015 року працює спільно задля розвитку сфери інформаційних технологій у місті та області. Сьогодні кластер обʼєднав 33 учасників та партнерів, серед яких найбільші ІТ компанії України та місцеві ІТ-бізнеси.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.