Соціум

Instagram видалив акаунт Асоціації родин захисників «Азовсталі»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Соціальна мережа Instagram видалила сторінку Асоціації родин захисників «Азовсталі», повідомляє DT.ua. При спробі перейти за посиланням, за яким знаходився обліковий запис, соцмережа пише «Посилання, за яким ви перейшли, можливо, пошкоджено або сторінку видалено».

Instagram видалив акаунт Асоціації родин захисників «Азовсталі»
Колаж: DT.ua

Днем раніше мережу сколихнув пост про порятунок полонених захисників «Азовсталі», в якому розповідалося про підготовку окупантів до показового суду над ними. Пізніше стало відомо, що обліковий запис, який розповсюдив пост, не має нічого спільного з родинами українських захисників. Більше того, вони закликали не розповсюджувати повідомлення, опубліковані неперевіреними обліковими записами, серед яких і цей.

Але вже наступного дня обліковий запис Асоціації видалили. Як розповіла наречена одного із захисників «Азовсталі» Ганна Науменко у коментарі «24 каналу», вранці сторінка просто зникла.

Читайте: Мистецтво – про перемогу. Чому франківці мають відвідати нову виставку у краєзнавчому музеї

Ми ж виставили вчора пост у відповідь на оцю розповсюджену новину про самосуд. У нас з’явилося більше тисячі підписників за один момент. І потім, буквально сьогодні зранку, сторінка була видалена. Я більш ніж впевнена, що це робота тих 17 мільйонів підписників, які були на тому каналі, – заявила Науменко.

Можливо, на сторінку поскаржилися підписники облікового запису, який розганяв інформацію про «суд» окупантів. Або ж обліковий запис був видалений через те, що у нього відразу з’явилася велика кількість підписників.

Рідні захисників «Азовсталі» вже звернулися до Міністерства цифрової трансформації України з проханням сприяти відновленню сторінки. У відомстві розповіли, що вже передали інформацію компанії Meta і чекають на офіційну відповідь.

Нагадаємо, Instagram вже не вперше потрапляє у скандал, пов’язаний з війною, розв’язаною в нашій країні Росією. Раніше соцмережа приховала хештег #russiaisaterroriststate та пов’язані з ним публікації. Хештег запустили в мережі після завдання країною-агресором ракетного удару по торговому центру в Кременчуці.

Пантоміма як «зброя». Живі скульптури з Франківська виступили у Бельгії та передали на ЗСУ 1500 євро 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні