Соціум

Хірурги львівського «Охматдиту» прооперували 5-місячного хлопчика з Франківська

Google+PinterestLinkedInTumblr

Щелепно-лицеві хірурги львівського «Охматдиту» успішно прооперували хлопчика із двійні, який народився із незрощенням губи, піднебіння та альвеолярного відростка. У 5 місяців хлопчика прооперували. Втручання пройшло успішно. За пів року лікарі будуть вирішувати, коли буде наступна операція. Про це повідомляють на сторінці Львівського “Охматдиту“.У Львівському "Охматдиті" прооперували 5-місячного хлопчика
У сім‘ї з Франківська діти народилися на 39 тижні вагітності мами. Богдан – із вагою 1800 кг (фактично недоношений), а Назар – 3000 кг. У Богдан діагностували дуже широку розщілину губи, твердого і м’якого піднебіння та альвеолярного відростка. Відтак, зразу виникли проблеми із харчуванням. Про цю ваду батькам сказали ще під час ультразвукової діагностики вагітності.

Завдяки правильно підібраним пустушкам по трохи хлопчик набирав вагу. Коли батьки звернулися до «Охматдиту», щелепно-лицеві хірурги порадили робити хлопчику тейпування, аби м’язами стягувати та звужувати щілину.

“Це дає колосальний ефект. Мама Богдана настільки була вражена результатом. Вони тейпували 2 місяці. Відтак, це створило сприятливі умови для оперативного втручання”, – розповіла щелепно-лицева хірургиня “Охматдиту” Христина Погранична.

До операції хлопчика готували тейпуванням

“До львівського «Охматдиту» зʼїжджаються фактично зі всієї України. Тут до нас дуже добре ставились. У мене було багато питань і мені на усі давали відповіді. Постійно дивилися за нашими дітками. Дуже смачна кухня. Дуже хороший увесь персонал і лікарі. Розташування лікарні дуже комфортне, поруч парк, є де погуляти”, – розповіла мама хлопчика Наталія.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.