Соціум

Хірург ОКЛ Сергій Балан переймав досвід у корейській клініці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Завідувач відділення нейрохірургії хребта і спинного мозку Сергій Балан повернувся з Південної Кореї, де вивчав методики ендоскопічних втручань, повідомляють у КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради.

лікарі у Франківську, корейська методика, Балан

Південна Корея є світовим лідером ендоскопічної хірургії, зокрема в хірургії хребта. Тому переймати їхній досвід та впроваджувати є важливо, – каже Сергій Балан.

У Сеулі, в Segyero Hospital, нейрохірург упродовж тижня опановував досвід одного з авторів монопортальної методики (зокрема стеноскопії) професора Ліма (Prof. Kang Taek Lim). У Бусані, в Good Gang-an Hospital, ще один тиждень вдосконалював навички та переймав новітній досвід UBE (унілатеральної біпортальної ендоскопії) в її автора доктора Сона (Dr.Son).

Читайте: Франківські лікарі врятували жінку від тяжкої форми ковіду

Ці дві методики дають можливість малотравматично лікувати найпоширеніші захворювання хребта: грижі міжхребцевих дисків, стенози хребетного каналу, нестабільність хребців, спондилолістези тощо.

Ендоскопічні втручання на хребті в обласній клінічній лікарні проводять з 2018 року. За минулий рік тут провели 63 ендоскопічні операції. Кожен тиждень проводиться від двох до чотирьох ендоскопічних втручань, – каже завідувач відділення.

Переваги:

  • меншу травматичність та збереження анатомічних структур
  • коротший період реабілітації
  • краще самопочуття пацієнта
  • особливо в ранній післяопераційний період
  • зменшення кількості післяопераційних ускладнень
  • скорочення часу перебування в стаціонарі.

Читайте також: На благодійному ярмарку у Франківську зібрали майже 33 тис грн на такмед

Після поїздки до Південної Кореї та огляду там новітнього обладнання, Сергій Балан каже, що дещо йому б хотілося мати у себе. Наприклад, швидкісний дриль, інструменти для мікрохірургії. Аби й далі тримати планку та надавати пацієнтам якісну медичну допомогу.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.