Соціум

Хімічна атака на обласні центри – росіяни запустили нову ІПСО

Google+PinterestLinkedInTumblr

Мережею «гуляє» нова ворожа ІПСО про загрозу хімічної атаки у великих містах та в більшості областей України.

Центр стратегічних комунікацій зафіксував нову інформаційно-психологічну операцію ворога у Facebook.

ІПСО

росіяни поставили на рекламу панічні дописи, спрямовані на дискредитацію контрнаступу ЗСУ. У них йдеться про те, що у разі початку контрнаступу, в низці українських областей можлива загроза хімічної атаки.

Для кожного з великих міст зробили окремий рекламний допис. Так, «хімічною атакою» погрожують Вінниці, Дніпру, Львову, Одесі, Івано-Франківську, Полтаві, Хмельницькому, Кривому Рогу, Ужгороду, Житомиру, Рівному, Луцьку, Черкасам, Кропивницькому, Миколаєву та областям. Такі вкиди спрямовані на нагнітання панічних настроїв у суспільстві та підштовхування до мирних переговорів на умовах рф.

Згідно з наявними у даними, ворожа пропаганда активно розповсюджує ІПСО через традиційно порожню сторінку під назвою Digital Worldclass. За даними Центру стратегічних комунікацій, кампанія була запущена 4 червня.

Якщо ви бачите у своїй стрічці публікації з порожніх сторінок, які мають явні ознаки фейку, пропаганди, ІПСО – не ставте їм жодних лайків і не пишіть жодних коментарів, адже будь-яка активність і взаємодія з такими постами підвищує їхню популярність. Необхідно тільки поскаржитись на публікацію.

Читайте: За добу на Донбасі відбулося 29 бойових зіткнень – Генштаб

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.