Соціум

Гранітний щебінь: плюси для будівництва

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Щебінь – є матеріалом неорганічним, зернистим, сипучим, що володіє при цьому зернами, крупність яких перевищує 5 мм. Отримують щебінь за допомогою дроблення гірських порід, а також валунів і гравію. Як правило, видобуток цього матеріалу відбувається попутно при видобутку та переробки рідких металів, кольорових і чорних руд. Згодом залишки від переробки подрібнюють за допомогою дроблення. Компанія BudKiev реалізує гранітний та будь-який інший з видів щебню. Також ви можете замовити щебінь з доставкою по Києву та області.

Завдяки тому, що фізико-технічні властивості гранітного щебеню мають хороші показники, цей матеріал отримав досить широке застосування в галузі будівництва. Без його присутності не проходять фундаментні роботи, виробництво бетону, і дорожнє будівництво. Отримати гранітний щебінь, можна нескладним методом. Для цього відбувається підривання монолітних гранітних скель, що вимагає подальшої обробки. Осколки, здобуті за допомогою вибуху, відправляють в дробильну машину. На закінчення щебінь просівається, для поділу на певні фракції.

Найбільшу популярність завоював гранітний щебінь, що відноситься до фракції 5-15 мм і 5-20 мм. Виробництво конструкцій ЗБВ і асфальту – ось де застосовується даний вид будівельного матеріалу. Більший щебінь відмінно підійде для будівництва та ремонту автомобільних і залізних доріг. Крім того, будівельники віддають перевагу великим фракціям для пристрою фундаменту будівель. Іншими словами, під час будівельних робіт купити гранітний щебінь не менш важливо, ніж цемент, бетон, залізобетонні вироби, цегла та інші будівельні матеріали.

Плюси гранітного щебеню для будівництва

Що стосується відмінності гранітного щебеню від інших видів, то він володіє значними перевагами. Його міцність значно вище, а обробка вимагає менше витрат. Однак існує і недолік, він виражається у вигляді високого природного радіоактивного фону.

Переваги гранітного щебеню

Маючи хороші фізичні характеристики, цей матеріал має безліч переваг:

  • ідеальний для облаштування дренажних систем;

  • високий ступінь морозостійкості;

  • однорідний матеріал;

  • не вимивається т не переміщується;

  • безпечний для здоров’я людини;

  • має широку палітру відтінків, тому його можна підібрати під будь-який колір.

Найдорожчий серед всіх інших видів, проте він повністю виправдовує свою вартість за рахунок ідеальних характеристик та тривалого сроку служби.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.