Соціум

Головні плюси навчання у Словаччині та переваги вступу з Free Student

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Словаччина – найкращий вибір для здобуття вищої освіти й сьогодні ми докладно розповімо чому. Великий плюс у тому, що, якщо ви оберете Free Student, то отримаєте 100% гарантію вступу. Гортай карусель і дізнайся все найважливіше! Державні університети Словаччини – це гарантія якості та європейський диплом, який допоможе у майбутньому знайти свою роботу мрії.

Головні плюси навчання та переваги вступу з Free StudentНавчання у Словаччині – це широкий вибір спеціальностей, цікаві предмети, багато практики, викладачі з інших країн. Плюс до всього, у кожному університеті є місця для підготовки із wifi та комп’ютерами.

Навчання у Словаччині дає безліч переваг: унікальний досвід життя в іншій країні, знайомства з цікавими людьми, стажування по всій Європі та цікаве студентське життя.

А які переваги вступу з нашою допомогою?

  • По-перше, Free Student гарантує всім своїм студентам заселення в гуртожиток, що дуже важливо, тому що орендоване житло коштує в Словаччині досить дорого.
  • Частина нашої команди постійно знаходиться в Словаччині й готова допомогти всім на будь-якому життєвому етапі + ми надаємо повну інформаційну підтримку протягом усього навчання.
  • Наш досвід роботи складає 8 років. Ми маємо власну мовну школу, програма якої розроблена носіями мови.
  • Після приїзду студентів ми організуємо ознайомчі поїздки у гори або екскурсії, щоб допомогти вам з комунікацією між собою та познайомити з красою Словаччини.

Вибір Free Student стане твоїм найкращим рішенням!

Запрошуємо в офіс на безкоштовну консультацію:

Івано-Франківськ, вул. Лепкого,14. Телефонуйте: 099 26 27 504, 098 47 75 017.

Якщо у вас виникли запитання, заходьте на сайт – free-student-slovakia.org

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.