Люди Соціум

Голова Коломийської РВА пояснив, чому повістки вручають на вулицях та АЗС

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Голова Коломийської районної військової адміністрації Любомир Глушков пояснив мешканцям району, кому, де і коли можуть вручати повістки.

За його словами, повістка може бути вручена у будь-якому місці – на вулиці, у черзі на АЗС чи у магазині. Нічого протизаконного тут немає, адже згідно з законом про воєнний стан це не заборонено. Позаяк кожен чоловік призовного віку має звернутися до військкомату, аби стати на облік та пройти медкомісію, пише Репортер.

мобілізація новини Івано-Франківська
Фото ілюстративне

Ті, хто цього не зробив на сьогодні, отримують виклики до військових комісаріатів. Така повістка може бути вручена у будь-якому місці, – наголосив Глушков.

Також він додав, що наразі в районі немає проблемних питань щодо мобілізації, не бракує і добровольців. Втім, є й ухилянти. Щодо них проводиться оповіщення.

Бригада отамана Сірка показала, як очищає українську землю від окупантів (ВІДЕО)

Окрім військових, про необхідність прийти у військкомат можуть і керівники підприємств своїм працівникам. Але цього, за словами Глушкова, наразі не практикують.

Голова РВА особливо наголосив увагу на тому, що чоловіки-переселенці також отримують повістки й активно з’являються у військомати.

Дуже багато таких людей пішли служити. Тому ці фейки, що повістки отримують лише місцеві, не відповідають дійсності, – додав Глушков.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні