Соціум

Франківський виконком затвердив 1,1 мільйона виплат за народження дітей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

На засіданні виконавчого комітету Івано-Франківської міськради затвердили виплати для породіль з Франківської громади, котрі народили у міському пологовому будинку. Виплати отримають ще 45 сімей на загальну суму 1 100 000 гривень. Про це повідомляє міський голова Руслан Марцінків.

39 сімей отримає по 20 тис грн. Серед них одна двійня. А шість сімей військових – по 50 тисяч гривень. Загалом, з початку року такі виплати отримали 544 родини на загальну суму 12 млн гривень.

Місто платить за діток, які народилися у 2023 році в міському пологовому 20 000 гривень. А якщо один з батьків або обоє є захисниками України, і це підтверджується будь-яким військовим документом – тоді 50 тисяч грн.

Нагадаємо, аби отримати виплату, батько або матір дитини звертається із заявою на ім’я міського голови. До неї додають:
📎 копія паспорта громадянина України (матері дитини).
📎 копія ідентифікаційного номера (матері дитини).
📎 довідка про народження дитини (дітей) у 2023 році з Міського перинатального центру.
📎 довідка про реєстрацію місця проживання особи не менше, ніж за 6 місяців до дня народження дитини – (отримати можна у ЦНАПі).
📎 копія свідоцтва про народження дитини (дітей).
📎 реквізити рахунку (матері дитини), відкритого в банку. ( Кошти перераховуються ЛИШЕ на рахунок матері).

ВПО додають копію довідки внутрішньо переміщеної особи, яка зареєстрована у Івано-Франківській громаді з 1.03.2022 року, але не менше, ніж за 6 місяців до народження дитини – у разі наявності.

А військові – копію документа про безпосередню участь батька/матері новонародженої дитини у бойових діях, яку видає військова частина.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.