Соціум

Франківські водолази дістали із міських водойм 7 причепів дерев та 300 кг сміття

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
55 плит, сім-вісім причепів дерев та до 300 кг сміття витягли водолази з дна водойм Івано-Франківська, зокрема з Бистриці Надвірнянської, Бистриці Солотвинської, а також міського озера.

Про це у коментарі Суспільному розповів начальник управління з надзвичайних ситуацій міськради Ігор Влізло. З його слів, під час чищення річок особливу увагу водолази приділили ділянкам на Бистриці Солотвинській, де у 2021 році втопилися діти. А з дна міського озера дістали 300 кг сміття, пише Репортер.

Ми витягнули як мінімум 55 плит з води, де можна було травмуватися. Крім того, підняли щонайменше сім-вісім причепів пошкоджених дерев, які забрала вода, гілок, різних гострих предметів. Ми цілий тиждень чистили та витягнули навіть дерева, які десь по 10 років були у намулі. Особливо чистили річку у районі моста на Пасічну, там, де є найбільша небезпека, — розповів Ігор Влізло.

З дна річки Бистриця Надвірнянська водолази також витягли сміття — скло, колеса, бруківку.

Ігор Влізло розповів, що встигли перевірити й міське озеро. Зокрема, надзвичайники обстежили приблизно 1 000 м² водойми. З дна вони підняли приблизно 300 кг сміття.

Ми за тиждень все вичистили. Це — дійсно грандіозно. Ми роками вже такого не робили, як цього року, — каже Влізло.

За його словами, до 1 червня також планують оглянути водойми у селах територіальної громади, де відпочивають місцеві жителі.

Є 18 сіл у громаді. Ну і з них є десь п’ять-шість, де немає водойм. Все решта ми будемо обстежувати. Тому ми, в принципі, до початку червня, до початку купального сезону, будемо готові, — повідомив Ігор Влізло.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні