Соціум

Франківські муніципали викрили на брехні двох жебраків (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Минулого тижня інспектори Івано-Франківської муніципальної інспекції виявили двох жебраків, які обманювали містян. Обоє отримали протоколи.

Про це повідомляє пресслужба інспекції, передає Репортер.

“Здається звична справа, але це черговий приклад того, як дурять наших людей.Перший випадок трапився на перехресті вулиць Галицька-Пасічна. Чоловік на милицях, зі скринькою і медичною довідкою ходив по проїжджій частині та просив гроші на лікування. Ніби все нормально, нужденний хворий збирає кошти собі на лікування, мабуть не знає що по дорозі ходити небезпечно. Наші працівники почали з ним спілкуватися і звернули увагу на довідку, і раптом побачили, що довідка належить уже знайомому їм чоловіку, а не цій особі. Наші працівники затримали чоловіка і викликали працівників поліції”, — зазначають муніципали.

Невдовзі жебрак зізнався, що довідка не його і він її взяв, щоб жебракувати. Тому на нього склали адмінпротокол.

“Буквально за декілька годин того ж дня наші працівники затримують жінку на перехресті вулиць Галицька-Васильянок. Ця заробітчанка теж не місцева, але уже відома нашим працівникам. Декілька тижнів її виявляли в різних районах міста за жебракуванням. Вона збирала “НА КВИТОК”, але зрозумівши що це не так розчулює наших людей, вона почала ходити по дорозі і збирати нібито на хворого брата. В цьому випадку теж працівники поліції склали відповідні адміністративні матеріали”, – додають в інспекції.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.