Соціум

Франківська громада передала кулеметно-зенітному батальйону 4 пікапи

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Чотири новенькі пікапи для виконання бойових задач передала Івано-Франківська громада зенітно-кулеметному батальйону.

На нові пікапи військові встановлять кулемети. Тепер, каже командир батальйону, з новими автівками, щоби збити ворожий шахед або іншу повітряну ціль ворога, військові зможуть швидше організуватися та ефективніше спрацювати. Повідомляє міський голова Руслан Марцінків.

пікапи

Один розрахунок складається з 4-х осіб, на який встановлюється зенітно-кулеметна установка, туди ж бойовий комплект, так само засоби спостереження, контролю повітряного простору: планшети, радіо станції. Це одна бойова одиниця, яка може рухатись і швидко, і, відповідно, до своїх визначених завдань, у напрямку, де з’являється противник, а також на рубежах Франківщини», – розповідає командир зенітно-кулеметного батальйону Олександр Івашина.

Один з водіїв батальйону уважно вивчає панель управління нового авто. Віталій Воробець кермує автомобілем вже 30 років. Каже, ці пікапи зможуть витримати і навантаження, і погані дороги.

Головне завдання для них – швидкість, щоби встигнути розгорнути озброєння та влучити по цілях.

Все дуже зручно, все є на кермі. В основному все є на панелі управління. Дуже важливо, того що він в основному на крайніх обертах працюють вони й при навантаженнях. І повинні в будь-яку погоду витримувати будь-які виклики, які є на дорозі, якщо вона є нова машина. А це нова машина. Ця машина для того і є, щоби могла в будь-яку точку виїхати  за найкоротший час бути там, де вона потрібна», – каже водій зенітно-кулеметного батальйону Віталій Воробець.

Нові пікапи передав особисто очільник громади Руслан Марцінків. Автівки закуплено за кошти місцевого бюджету. Керівництво зенітно-кулеметного батальйону офіційно звернулися до громади з листом-проханням про необхідність підрозділу позашляховиків.

Закуплено за кошти місцевого бюджету. Передається зенітному батальйону, який має посилити повітряний простір нашої громади, нашої області. Щоби збивати шахеди. Ми розуміємо, що ворог накопичив багато сьогодні зброї, питання безпеки українського тилу є дуже важливим. Тому передаємо сьогодні зенітному батальйону. Дуже хороший підрозділ, хороші командири, з бойовим досвідом. І надіюся, що це забезпечить безпеку нашої громади. Ми підтримуємо багато батальйонів, багато підрозділів. Цей підрозділ прикриває Івано-Франківськ, тому дуже важливо, щоби вони мали можливості працювати», – розповів Івано-Франківський міський голова Руслан Марцінків.

Читайте: Як воюють «едельвейси». Анатолій Романчук і 99% врятованих життів

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.