Соціум

Франківська будівельна компанія вітає всіх з днем Конституції

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Будівельна компанія «Івано-Франківськміськбуд» щиро вітає мешканців і гостей міста з великим державним святом – Днем Конституції України.

У цей знаменний день для нашої держави зичимо вам злагоди й миру, родинного щастя, міцного здоров’я, здійснення всіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги для плідної праці на благо українського суспільства! Натхнення будувати й захищати Україну як суверенну і незалежну, демократичну, соціальну, правову державу, – йдеться у повідомленні пресслужби компанії, пише Репортер.

Франківська будівельна компанія вітає всіх з днем Конституції

ТзОВ «Івано-Франківськміськбуд» активно працює на будівельному ринку Прикарпаття з 2003 року. Компанія споруджує багатоквартирні житлові будинки та входить щонайменше у ТОП-10 найбільших девелоперів Франківська.

У 2019 році підприємство провело ребрендинг і тепер має повну офіційну назву – «Івано-Франківськмісьбуд Development».

За цей період компанія завершила будівництво багатьох об’єктів у Франківську. Успішно здані в експлуатацію будинки на Незалежності, 65; Гаркуші, 24, 35, 36; Хіміків, 17б, 17в; Угорницькій, 16і; 10а, Галицькій, 112в і ще багато будинків.

На сьогодні у процесі завершення перебувають об’єкти на вулиці Галицькій, Шевченка, Коновальця та інші.

Також «Івано-Франківськміськбуд» свого часу збудував церкви у селах Сілець і Колодієвка, відпочинково-розважальний комплекс у Чернієві та на Вовчинецьких горах.

Компанія завжди допомагає у проведенні соціальних і культурних заходів.

Усі квартири «Івано-Франківськмісьбуд Development» запроєктовані для комфортного й безпечного проживання. При будівництві нового житла використовуються тільки сучасні екологічні енергозберігаючі матеріали.

Крім того, ми завжди підемо назустріч клієнтові у питаннях оплати за квартиру, – каже керівник компанії Олег Лисак. – До того ж, наші ціни дійсно дуже демократичні – можете переконатися самі. Ми збудуємо оселю, яка назавжди змінить ваше життя!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.