Соціум

Франківців запрошують до медичного центру Святого Миколая

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Консультація висококваліфікованих фахівців і найсучасніше медичне обладнання. Уже два місяці у Франківську медичний центр Святого Миколая надає високоякісні медичні послуги. Заклад спеціалізується на різних напрямках: кардіологія, неврологія, психіатрія, урологія.

Франківців запрошують до медичного центру Святого Миколая

За словами лікарки-кардіологині з 30-річним стажем Марії Саюк, у центрі до кожного пацієнта завжди індивідуальний підхід. Також практикують консультації та планові виїзди лікаря до пацієнтів на дім.

Усі деталі – у сюжеті Каналу 402:

Найбільша проблема в тому, що люди невчасно звертаються до лікарів, тому й діагностика буває несвоєчасною, – каже Марія Саюк. – Дуже часто бачимо, що звертаються до лікарів, коли вже розвинулися ускладнення. Інфаркти, інсульти – це все можна було попередити, і люди жили б повноцінно. Ми завжди стараємося бути ближчими до пацієнта.

Унікальність центру й у тому, що для пацієнтів працює лікарка-психіатриня. Наталія Шаповалова надає допомогу людям, які мають проблеми із ментальним здоров`ям. А їх нині є чимало, адже війна та постійні стреси провокують тривожні розлади, які краще долати із допомогою фахівця.

Зараз такі люди вони вже не бояться залишитися самостійно зі своїми проблемами, – говорить Наталія Шаповалова. – Вони приходять на консультацію виговоритися, йдуть за допомогою, так вони стали більш відкритими. З війною пацієнтів побільшало. Також збільшилась кількість тривожних розладів. Депресивні розлади зараз теж трішки інакше виглядають, ніж вони були перед війною, коли не було таких стресових ситуацій. Війна внесла корективи в наше особисте життя.

Медичний центр Святого Миколая розташований у Франківську на Хоткевича, 44А.

Потрапити на прийом до лікаря можна за попередньою реєстрацією, або зателефонувавши за номером – 067 88 98 859.

Франківців запрошують до медцентру Святого Миколая

На правах реклами

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.