Соціум

Франківців просять навести лад у підвалах багатоповерхівок

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 6 червня, на брифінгу в міського голови Івано-Франківська розповіли про перевірки укриттів міста. Перевірки бомбосховищ та укриттів розпочали минулого тижня й до кінця поточного тижня їх мають закінчити. Серед інших перевіряють і підвали багатоповерхівок.

Франківців просять навести лад у підвалах багатоповерхівок

Наразі 136 укриттів Івано-Франківська перевірені та готові до використання. Карту з актуальними сховищами на випадок повітряної тривоги обіцяють оприлюднити до кінця тижня.

За словами заступника міського голови Руслана Гайди, серед перевірених укриттів деякі з тих, що розташовані у багатоповерхівках, були закритими або непридатними. Лад у них просять навести самих мешканців.

Підвальні приміщення – це власність мешканців, – каже Руслан Гайда. – Прошу там навести лад. Бо у нас немає змоги щотижня прибирати у всіх підвалах. Часто люди там зберігають свої речі й просто зачиняють їх на ключ.

Нагадаємо, перевірки бомбосховищ та укриттів стартували після загибелі жінки у Києві, яка не змогла потрапити до укриття, тому що воно було зачинене.

Читайте: 33 кг кришечок зібрали енергетики області – гроші підуть на реабілітацію військових

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.