Соціум Фото

Франківців кличуть відновлювати старий гуртожиток для переселенців (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Урбаністична лабораторія METALAB запрошує франківців і гостей міста долучитися до відновлення старого університетського гуртожитку ІФНТУНГ.

Наразі їм потрібна допомога з очищенням стін приміщення, шпаклюванням, ґрунтуванням, фарбуванням та прибиранням. Тому шукають на гуртожиток волонтерів, пише Репортер.

гуртожиток новини Івано-Франківська

Один поверх гуртожитку – це 500 квадратів,  понад 20 приміщень з площею стін 1200 кв. м. І таких поверхів у нас є чотири. Щодня до нас долучаються щораз більше волонтерів. Але цього поки недостатньо, щоб якнайшвидше завершити роботу, – говорять організаторки.     

гуртожиток новини Івано-Франківська

Щоб стати волонтером, потрібно просто прийти на об’єкт.Особливих навичок для цього не вимагають, у METALAB обіцяють всьому навчити та все показати. Зараз команда працює там щодня з 10:00 до 19:00.

Всіма необхідними інструментами та розхідниками забезпечують. З собою  просять брати зручний теплий одяг, який не шкода. 

гуртожиток новини Івано-Франківська

Детальніше про адресу, у цілях безпеки, пишіть на сторінки METALAB у FB –  @metalab.space; Inst – @metalab.if  або телефонуйте за номером 0505801981 (Любомир).

Проєкт також можна підтримати й фінансово – просто тут.

Відновлення університетського гуртожитку – перший пілот METALAB у межах проєкту «ко-Хати». Мета проєкту – створювати помешкання для переселенців, які змушені були покинути свої домівки.

Гуртожиток зможе вмістити близько 150 людей.

Фото: Анастасія Куберт, Богдан Волинський

Як у Франківську колишній університетський гуртожиток перетворюють на дім для переселенців (ФОТО)

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні