Соціум Фото

Франківці вийшли на Марш за тварин і підписали звернення до мерії (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
5 вересня, за ініціативи гуманістичного руху UAnimals відбулася головна гуманістична подія країни. Мешканці усіх областей одночасно пройшли головними вулицями своїх міст, аби привернути увагу до питання захисту тварин від жорстокості.

Пройшов Всеукраїнський марш і в Івано-Франківську, де організатором події виступила благодійна організація «Дім Сірка», пише Галка.

«Ми виходимо на марш, щоб нас почули. Тварини не іграшки та не розвага. Місту потрібні сучасні стерилізаційні центри та притулки», – каже керівниця благодійної організації «Дім Сірка» Наталія Когут.

До акції долучилися близько сотні франківців. Люди різного віку тримали плакати з написами «Захист слабких – справа сильних», «Маємо право на свободу», «Ні фотопослугам із тваринами», «Дикі тварини не для комерції», «Вони нам брати», «Тварини – не іграшки» і т.д.

Марш стартував від площі Івана Франка, колона пройшла по вулиці Незалежності до Вічевого майдану, де відбувся мітинг. Люди вигукували гасла «Тварини хочуть жити!», «Тварини – не ресурс!», «Тварини мають права!».

Опісля франківці підписали звернення до мерії, аби у місті нарешті побудували притулок для тварин, стерилізаційний пункт і пункт адаптації.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.