Соціум

Енергетики святкують ювілей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У серпні 2010 року виповнюється 80 років з часу заснування обласної енергопостачальної компанії. ВАТ «Прикарпаттяобл-енерго» веде свою історію від Станиславівської електростанції, яка почала стабільно працювати 16 серпня 1930 року. За цей час змінювалися назва компанії, її структура, форма власності, керівництво і підпорядкування. Та не переривався зв’язок поколінь: енергетики Прикарпаття завжди виконували важку і почесну місію – несли краянам світло.

У рамках святкування ювілею планується нагородження кращих працівників компанії, вшанування енергетичних династій, відзначення ветеранів, зокрема ровесників підприємства. Відзнаками різних рівнів буде нагороджено понад 200 енергетиків. Серед них – як ті, що мають багаторічний досвід роботи, так і молоді перспективні працівники.

Ювілейний рік у «Прикарпаттяобленерго» минає під гаслом «Історію творимо разом!». Енергетики звернули увагу на вивчення історії не лише рідної компанії, але й міста, краю. У червні за фінансової підтримки компанії побачила світ книга Михайла Головатого «200 вулиць Івано-Франківська». У липні на екранах місцевого телебачення транслювався цикл історичних телезамальовок «Електричні вогні рідного міста». Привернув увагу краян і конкурс «Пізнай краще свій край!», проведений енергетиками спільно з «Репор-тером».

Редакція вітає енергетиків з ювілеєм. Нехай компанія процвітає, а колектив здобуває нові вершини у світлій, відповідальній роботі.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.