Соціум

Електроенергії достатньо, система працює стабільно – Укренерго

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Станом на 15 травня енергосистема працює стабільно. Електроенергії наразі достатньо для покриття потреб усіх категорій споживачів. Про це повідомили в Укренерго.

Укренерго електрика новини ПрикарпаттяВ енергосистемі триває активна ремонтна кампанія на теплових та атомних електростанціях, – йдеться у повідомленні. – Завдяки водопіллю, яке вже почало поступово спадати, гідроелектростанції працюють не лише для покриття пікових навантажень, але й упродовж всієї доби. Також сезонно високою є генерація з відновлюваних джерел енергії. Разом з гідроелектростанціями це дозволяє наразі компенсовувати потужність енергоблоків теплової та атомної генерації, які виведені у ремонт.

Переважно у денні години продовжується експорт електроенергії у Молдову, а також вночі та вдень – у Польщу. Імпорт електроенергії відсутній.

Вчора внаслідок масованої атаки росіян пошкоджень зазнала одна з магістральних ліній електропередачі у південно-західній частині України. Також через обстріли біля лінії фронту  пошкоджена одна з магістральних ліній на сході країни. Розпочаті ремонтні роботи.

Читайте: Нацкомісія розглядає два варіанти підняття цін на електроенергію

Від постійних обстрілів потерпають розподільчі мережі прикордонних та прифронтових областей, зокрема Донеччини, Харківщини, та Херсонщини. Ремонтні роботи проводяться за умови безпекової ситуації та дозволів військових.

Укренерго продовжує відновлювані роботи на всіх пошкоджених ворогом об’єктах магістральних мереж. Ви можете допомогти нам, якщо будете переносити використання потужних приладів на нічні та денні години або ж користуватися ними почергово. Це полегшить балансування енергосистеми, особливо у пікові ранкові та вечірні години, – додають у компанії.

Читайте: Україна повністю припинила імпорт електроенергії, обмежень споживання немає – Укренерго

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.