Соціум

ЕКЗ як єдиний спосіб народити дитину

Google+PinterestLinkedInTumblr

Більшість випадків безпліддя можна подолати завдяки професійному репродуктологу та грамотному лікуванню. Але якщо усі зусилля фахівців не дають бажаного результату – варто звернутися до допоміжних репродуктивних технологій. Зокрема, можна зачати омріяного малюка за допомогою методу екстракорпорального запліднення, який ефективний при більшості форм безпліддя. За майже півстоліття існування ЕКЗ у світі народилися мільйони здорових хлопчиків та дівчаток. Цей прогресивний метод є популярним і в Україні.

Лікування безпліддя методом екстракорпорального запліднення

“Діти з пробірки” – саме так колись у пресі назвали перших малюків, які були народжені завдяки методу ЕКЗ. Як відбувається цей процес? Спочатку подружжя проходить детальне обстеження, щоб виявити причину безпліддя. Якщо лікар не бачить перешкод до проведення екстракорпорального запліднення – починається процес, якій складається з кількох етапів.

Для отримання необхідної кількості яйцеклітин, жінці проводять стимуляцію суперовуляції, яка досягається завдяки сучасним препаратам. Запліднення відібраних за допомогою пункції жіночих яйцеклітин у лабораторних умовах під контролем лікаря-ембріолога. Отриманий ембріон поміщають в порожнину матки жінки. До слова, при штучному заплідненні існує велика ймовірність стати батьками образу двох малюків. Адже для того, щоб збільшити ймовірність успіху – жінці підсаджують 2-3 ембріони. Більше, ніж три – заборонено законом.

Кому потрібна процедура і які проблеми вона може вирішити

Відсутність вагітності протягом року відкритого статевого життя зараховують до ознак безпліддя і і це є причиною негайно звернутися до репродуктолога. ЕКЗ може допомогти у більшості випадках безпліддя, які неможливо вилікувати за допомогою хірургічного втручання або медичних препаратів. Кому ж потрібна ця процедура?

ЕКЗ рекомендують жінкам, які мають проблеми з непрохідністю маткових труб, з овуляцією, синдромом полікістозних яєчників; чоловікам з малою кількістю сперматозоїдів або сперматозоїдами неправильної форми.

Де зробити ЕКЗ у Житомирі?

У Житомирі вже кілька років поспіль працює клініка репродуктивного здоров’я Айвімед. Фахівці клініки мають великий досвід проведення успішних протоколів ЕКЗ при різних формах безпліддя. Репродуктологи клініки Айвімед допомогли сотням подружніх пар стати батьками. Висококваліфіковані лікарі, новітнє обладнання, індивідуальний підхід, повна конфіденційність – все це про Айвімед.

Дізнатися детально про пропозиції клініки репродуктивного здоров’я IVMED та записатися на консультацію можна на офіційному сайті https://ivmed.clinic/

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.