Соціум

Екологія без бар’єрів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Минулої п’ятниці у Вістовій (Калуський район) відкрився Перший міжнародний екологічний фестиваль «Лімниця-2010». Сюди разом із 66 івано-франківськими школярами приїхали відпочивати 98 дітей із шести польських та двох литовських міст.

За словами заступника мера Івано-Франківська Зінаїди Федорук, наші діти доволі часто відпочивають за кордоном у різноманітних пізнавальних таборах. Відтак, цього разу мерія вирішила запросити іноземців до себе.

«Треба, щоб не тільки чиновники контактували, – сказала Федорук, – бо їхня робота – це лише початок. А далі контакти мають піти глибше, щоб між собою спілкувались і діти, і мешканці міст».

Заступник мера зауважила: вони обрали екологічну тему не просто так. Мовляв, дуже важливо ще змалку загострювати увагу на екопроблемах. Тоді вже в дорослому віці діти не будуть байдужими до екології.

Сергій Бандура, директор оздоровчого комплексу «Лімниця», сказав, що школярі мають доволі насичену десятиденну програму: спортивні та розважальні ігри, екскурсії, вечірки, екокухню, КВК тощо.

«Поляки дуже добре розуміють українську мову, литовці теж, – каже Бандура. – Крім того, литовці розмовляють російською. Також діти розмовляють між собою англійською. Тому мовного бар’єру в нас не існує».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.