Соціум

ДСНС завершило тестування системи інформування населення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 23 вересня, ДСНС успішно завершило тестування сучасної системи інформування населення Cell Broadcast. Про це повідомив заступник голови ДСНС України Роман Примуш, пише Репортер.

ДСНС завершило тестування системи інформування населення

Така система – це світовий досвід інформування населення про загрози для їхнього життя, – пише Роман Примуш. – Розумію, що процес тестування, який ми розпочали 7 вересня, викликав ряд незручностей і обріс мемами. Але величезна кількість технічних рішень і питань, які потрібно було вирішити вимагала певного часу для тестування.

Читайте: Тривога на мобілці – все, що варто знати про нову систему сповіщення від ДСНС

За його словами, минулого року впровадження цієї системи фахівці оцінили в декілька мільйонів доларів. При цьому на роботи відвели рік часу. Але завдяки спільним зусиллям мобільних операторів, Української асоціації операторів зв’язку “Телас”, виробників мобільних телефонів, МВС та інших міністерств і партнерів, проєкт реалізували на безкоштовній основі.

Надалі ця система перейде в дослідну експлуатацію і буде використовуватись для надсилання реальних сигналів про загрози для українців, – додає Роман Примуш. – Ми ж у взаємодії з виробниками мобільних телефонів працюємо над підвищенням охоплення абонентів та розширенням кількості пристроїв, які можуть отримувати сповіщення.
Ще раз дякуємо усім за розуміння та терпіння. Все буде Україна!

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.