Соціум

Друк наклейок: правила розроблення вдалого дизайну поліграфії

Google+PinterestLinkedInTumblr

наклейки поліграфія новини Івано-Франківська

Серед численних різновидів друкованої продукції наліпки залишаються одними з найпопулярніших. У залежності від призначення, ця поліграфія може бути рекламною чи іміджевою. Наклейки активно використовують у навчальному процесі чи як оригінальний спосіб декорування приміщень. Що варто враховувати, створюючи макет наліпок? Ці базові рекомендації допоможуть розробити ефективний шаблон.

Вибір форми

Зовнішній вигляд наклейки впливає на сприйняття інформації. Форма визначає, наскільки помітною буде поліграфія, а також об’єми текстів та зображень, які на ній вдасться розмістити. Плануючи друк наклейок, чітко визначіться із призначенням друкованої продукції.

Наліпки круглої форми ще називають сигнальними. Адже вони ідеально підходять для нанесення коротких фраз, цифр, слоганів чи лого. На таких наклейках гармонійно виглядають розміри знижок, дати проведення розпродажу, логотип чи назва бренду. На них часто позначають стрілки, смайлики та будь-які інші лаконічні зображення.

Овальні наліпки – аналог круглих. Із тією суттєвою різницею, що на них вдається розмістити довші назви компаній чи цілі фрази. Загалом їх друкують значно рідше, ніж поліграфію круглої форми. Тож овальні наклейки можна назвати оригінальним рішенням.

Квадратні й прямокутні стікери оптимальні для довгих текстів. На них можна розмістити зображення, вдало згрупувати графічні об’єкти з контактними даними. Такі наклейки часто використовують для маркування упаковок з продуктами харчування.

Якщо ви прагнете створити ексклюзивний дизайн, то варто обрати фігурні наклейки. Сучасні технології виготовлення поліграфії дозволяють створити складні форми: наліпки у вигляді логотипа, літери або цифри, тваринки чи рослини, автомобіля.

Ергономіка та читабельність

Існує декілька універсальних правил для створення рекламної поліграфії. З їхньої допомоги можна розробити наліпки, які добре будуть запам’ятовуватися клієнтами:

  • якщо наклейка буде вручатися в руки, варто подбати про компактний розмір та передбачити закруглені кути;
  • на одній наліпці можна використовувати лише один домінуючий колір та два допоміжні пастельні відтінки – занадто яскрава палітра відволікає увагу від текстів;
  • з точки зору психології, найбільше привертає увагу поліграфія в жовтому чи червоному кольорі;
  • фрази повинні бути короткими, але написані достатньо великим шрифтом;
  • вдало компонуйте всі об’єкти на макеті, аби між ними залишався вільний простір.

Фірмові персонажі

Створення наліпок із фірмовими героями – вдале рішення для будь-якої рекламної кампанії. Така поліграфія завжди викликає підвищене зацікавлення як у постійних, так і нових клієнтів. Чимало покупців колекціонує наклейки з оригінальними мальованими героями.

Фірмові персонажі особливо цікаві для підлітків, молоді та цільової аудиторії із активною життєвою позицією. Тому створювати такі наклейки доцільно магазинам електроніки, фітнес-клубам, кінотеатрам і ТРЦ, виробникам геймерського обладнання та аксесуарів. Головна перевага такої поліграфії – в ексклюзивному рішенні. Якщо герої вдало та оригінально намальовані, то клієнти добровільно кріплять стильні стікери до смартфонів, самокатів, ноутбуків. Це ефективний та безкоштовний спосіб просування бренда на ринку, постійне нагадування про компанію, її товари чи послуги.

Наліпки із лого

Це найпростіший спосіб створити іміджеву поліграфію. Зазвичай наклейки з логотипом виконуються в корпоративному стилі. Використовуються аналогічні кольори, шрифти та інші графічні об’єкти. Наклейки з логотипом використовуються в різних бізнес-напрямках та мають широку сферу застосування.

  • Промоакції. Наклейки з лого традиційно роздають під час рекламних акцій або подій, щоб привернути увагу клієнтів. Наприклад, на ярмарках, конференціях, виставках або спортивних змаганнях.
  • Брендування товарів. Наліпки з логотипом можна кріпити до продуктів або упаковок, щоб підвищити впізнавання бренду, виділити продукцію серед конкурентів. Це також стимулює клієнтів здійснити повторні покупки.
  • Електроніка. Брендовані наліпки кріплять до різних електронних пристроїв: ноутбуки, смартфони, планшети або навушники. Це чудовий спосіб персоналізації гаджетів.
  • Маркування. Наклейки з логотипом можуть використовуватися для створення фірмового стилю поштової коробки чи листів. Це ефективний спосіб рекламування інтернет-магазину.

Якщо у вас немає можливості розробити вдалий шаблон наліпки, то на сайті типографії https://xprint.com.ua ви можете замовити виготовлення макета будь-якої поліграфії «з нуля».

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.