Соціум

Дренажний насос Pedrollo

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні ми пропонуємо обговорити дренажні насоси Pedrollo за найдоступнішою вартістю. Найнижча ціна дренажного насоса стартує від 3565 грн – це модель Pedrollo TOP 1. Далі немає межі досконалості, найдорожчі представники цього класу дренажних насосів – модель Pedrollo RXm 4, вартість майже 18000 грн.

І чому варто купити дорогий насос? Може, в ньому немає сенсу, і дешевший аналог міг би влаштувати споживача?

Чим добрі дренажні насоси Педролло:

  • робочі колеса, корпус, захисна сітка складається з технополімеру, міцний та зносостійкий матеріал;
  • литий та цільний корпус;
  • вал покритий нержавіючим покриттям, у дорожчих моделей повністю складається з нержавіючої сталі.

Дренажні насоси Pedrollo розраховані на тривалий період роботи, виробник вказує режим роботи – безперервна робота S1. Це означає, що при постійному температурному режимі та навантаженні насос може працювати не одну годину.

Чим же погані дешевші аналоги та чому ми не можемо купити дренажний насос за 700 грн?

Перше, корпус – це чистий пластик, який при першому ж падінні на жаль лусне. Друге, це склад робочого колеса, це метал, який піддається корозії. І звичайно ж продуктивність і споживана потужність. Якщо в італійців зазначена максимальна продуктивність, то це піковий показник, на який насос виходить рідко. Найчастіше необхідно враховувати середні показники графіка продуктивності описаної моделі. Італійці ще подбали про енергоефективність дренажних насосів. У дешевших аналогів потужність нижча, а споживання електроенергії вище.

Висновок один, якщо вам потрібен дренажний насос на один-два рази, то цілком можна купити китайський аналог і використовувати. Але якщо завдання стоїть у періодичному використанні насоса і що б був ефект, то краще трохи накинути грошенят і купити хоча б Pedrollo TOP 1.

Чи потрібно купувати дорожчі моделі у Pedrollo? Можливо, для промислових підприємств або для маленького виробництва ми рекомендували б дорогі та потужні дренажні насоси. Хороша модель Pedrollo RXm 4, при енергоспоживанні 750 Вт. продуктивність 15.6 м3/г, це чудовий показник для такого насоса, аналоги складно підібрати.

Висновок один: для особистого постійного використання дренажні насоси серії Pedrollo однозначно можна рекомендувати. Але якщо хочете економити і немає потреби постійно використовувати дренажний насос з періодичністю хоча б пару разів на місяць, то можна купити аналоги і після кількох разів експлуатації просто викинути. Оскільки дешеві моделі не підлягають ремонту.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні