Соціум

Донат дня. Мирослав Федорків збирає на пікап для спецпризначенців

Google+PinterestLinkedInTumblr

Франківський волонтер Мирослав Федорків оголосив свій останній збір цього року. Але, каже, він же – найважливіший і терміновий. Цього разу Федорків збирає суму, еквівалентну 4 тисячі фунтів стерлінгів – на пікап для штурмового полку особливого призначення.

Донат дня. Мирослав Федорків збирає на пікап для спецпризначенців

Дуже прошу вашої підтримки, – пише Мирослав Федорків, – тому, що:

  • це пікап для бійців штурмового полку особливого призначення. Ці хлопці брали участь у звільненні Кліщіївки та Андріївки.
  • командиром взводу є дуже близький Мирослава, який більше року волонтерив і самовіддано допомагав іншим військовим. Тепер сам пішов в один із “найштурманутіших” підрозділів, отримав поранення, але готується повернутися в стрій.
  • машина вже у Франківську, заброньована та очікує відправки на Схід.

пікап для спецпризначенців новини Івано-Франківська

Друзі! Щоразу, коли я до вас звертався, ми закривали збір рівно за тиждень, – додає Мирослав. – Цього разу у нас немає стільки часу, але я дуже сподіваюся на вашу підтримку. Повірте, ці хлопці й задачі, які вони виконують – вартують того, аби їм допомогти. Власне, це не їм потрібен пікап високої прохідності. Це нам потрібно, аби вони мали пікап високої прохідності – для бойових виїздів, перевезення особового складу, спорядження, БК і, на жаль, евакуації. Така правда війни…

Реквізити:

ПриватБанк: 4149 4993 7599 0619

monoбанка: https://send.monobank.ua/jar/3yuuuCL9Wx

PayPal: [email protected]

Читайте Діти, музика, благодійність: «На шапку» закрили сезон у Франківську

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.