Соціум

До 100 обідів щодня готує єврейська громада Франківська для ВПО

Google+PinterestLinkedInTumblr

Від 80 до 100 порцій гарячих обідів для переселенців — представників своєї спільноти — готують в одному з кафе в Івано-Франківську єврейська громада. Щодня в меню — різні страви.

Вибір є і для тих, хто на дієті. Про це розповіла Суспільному адміністраторка закладу Наталія Токарик, пише Репортер.

Єврейська громада новини Івано-Франківська
Від початку повномасштабної війни єврейська релігійна громада Франківська забезпечує гарячими обідами представників своєї спільноти, які вимушено покинули свої домівки

Сьогодні в нас для людей, які дотримуються дієти, ми приготували курячий стейк, свіжий салат та варену картоплю. На перше для них ми даємо бульйон або гречаний суп. Кожен має можливість вибрати, – говорить Наталія Токарик. – Для людей, які не на дієті, — куряча відбивна чи куряче стегно на вибір. Ще сьогодні буде не лише котлета, а й макарони. Також на перше ми зварили зелений борщ.

Щодня за гарячим обідом приходить у кафе Олександр Білоцерківський. Чоловік розповідає, що разом з матір’ю три місяці тому переїхав з Харкова.

Він говорить: “Я мешкаю у гуртожитку. Там — черга і до газової плити, і до холодильника, а тут страви готові та дуже смачні. І економимо гроші”.

За словами директора єврейської релігійної громади в Івано-Франківському регіоні Ігоря Перельмана, безоплатні обіди видають у будні з 11:00 до 14:00. Гроші на їжу для представників спільноти отримують від благодійних організацій.

Від початку повномасштабної війни єврейська релігійна громада в Івано-Франківську забезпечує гарячими обідами представників цієї спільноти, які вимушено покинули свої домівки. Щодня тут формують приблизно 100 безкоштовних наборів, до кожного з яких входить перша страва, гарнір з м’ясом та салатом, солодощі та сік. Для охочих готують і дієтичні страви”, — розказує Ігор Перельман.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.