Соціум

Для чого потрібно SEO просування

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

SEO – це комплекс заходів, спрямованих на просування сайту в пошукових системах, тобто поліпшення його позицій у видачі Google.

В основі такого просування лежить цілий ряд робіт з поліпшення архітектури сайту, нарощування посилань, підвищенню впізнаваності ресурсу. Seo оптимізація сайту не обіцяє миттєвий результат. Це тривалий і трудомісткий процес, який можна оцінити через якийсь час, від декількох місяців до півроку.

Що охоплює SEO оптимізація

Просування в пошуковій видачі передбачає:

  • Аналіз. Досліджується попит користувачів та сайти конкурентів, формується семантичне ядро з підбором ключових слів необхідної тематики.
  • Внутрішня оптимізація. Переглядається структура сайту, юзабіліті, виправляються технічні помилки, додаються необхідні посадочні сторінки, які заповнюються якісним контентом з використанням ключових слів.
  • Зовнішня оптимізація. Формується зовнішня маса посилань, збільшується популярність сайту на інших ресурсах, залучаються лідери думок.
  • Навіть найкраща стратегія вимагає періодичного аналізу результатів і коригування для підвищення ефективності. Для цього використовуються кілька параметрів, серед них:
  • Зростання позицій сайту в пошукових системах по заданим ключовим словам.
  • Збільшення органічного і залученого за допомогою рекламних кампаній трафіку.

Для визначення позицій сайту існує кілька перевірених інструментів. Одним з них є Google Analytics, найбільш актуальний для України. За допомогою Analytics можна виставити налаштування для аналізу за багатьма параметрами:

  • адреса ресурсу;
  • країна і регіон;
  • мова та інше.

Також можна простежити відвідуваність, конкретні цільові запити, через які користувачі потрапляли на сайт, та іншу необхідну для фахівця інформацію.

Важливі моменти

Жоден проект не зможе потрапити в ТОП пошукової видачі, якщо не проводити внутрішню оптимізацію і роботу з контентом. Під час просування важливо не тільки підібрати правильні інструменти, а й постійно відслідковувати статистику сайту, його рейтинг, вчасно коригувати стратегію.

Оптимальним варіантом стане звернення до SEO фахівців, які добре знайомі з таким видом просування, можуть врахувати всі підводні камені і в короткі терміни вивести сайт в ТОП. Вибирайте компанії з хорошим портфоліо і перевіреною репутацією, так ви збережете свій час і уникнете зайвих витрат.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.