Соціум

Для батальйону, який охороняє небо Франківщини, передали допомогу на 500 тис грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Чергову допомогу передали для військових формувань Прикарпаття – а саме для зенітно-кулеметного батальйону та Калуського ТЦК.

Повідомляють в Івано- Франківській ОВА.

батальйону

Для зенітно-кулеметного батальйону, завдання якого оберігати наше небо від ворожих атак, передали:

  • 4 комплекти панелей відображення повітряної обстановки з відповідною комплектацією для забезпечення роботи пунктів управління, які здійснюють керування мобільними вогневими групами.

За допомогою цих приладів військові мають можливість вчасно визначити повітряні цілі, а відтак оперативно спрацювати для їхнього знищення;

  • генератори;
  • автомобільні шини.

батальйону

Загальна вартість допомоги – понад 500 тисяч гривень. Це – кошти, виділені у межах цільових програм підтримки військових формувань області.

Для Калуського центру комплектування за бюджетні кошти придбали й передали комп’ютерну техніку вартістю 100 тисяч гривень.

До речі, цього року на Регіональну цільову програму надання шефської допомоги військовим формуванням з обласного бюджету передбачено 1,5 млн гривень. На останній сесії Івано-Франківської обласної ради додатково спрямували 19,4 млн гривень. Фінансування заходів Програми забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи в Івано-Франківській області становить 30 млн гривень.

Читайте: Прикарпатця, який п’яним побив сестер і вдарив однорічного племінника, суд відправив на програму для кривдників

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.