Відео Соціум

День єднання. Як Прикарпаття відзначає нове свято (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У середу, 16 лютого, в Україні відзначають День єднання — свято, яке президент України Володимир Зеленський встановив два дні тому своїм указом на тлі загрози нової агресії з боку РФ.

Сьогодні у містах та селах України урочисто підняли державні прапори, а о 10:00 виконали гімн України, пише Репортер.

Також на більшості телеканалів відбувся спеціальний телемарафон. Перед його запуском президент  привітав українців з Днем єднання.

“Сьогодні важливий день – день єднання нас усіх. Ми різні! Різного віку, різної статі, з різних міст, регіонів, різних професій, різних талантів, різних знань, мов, релігій, але об’єднує нас єдине бажання – бажання жити, жити в мирі, жити щасливо, однією родиною, з дітьми, з батьками”, – сказав президент.

Репортер зібрав для вас, як вперше святкували нове свято у громадах Івано-Франківської області.

Так в Івано-Франківську біля будівлі облради зібралося близько тисячі людей, які виконали гімн у супроводі військового оркестру. У заході взяли участь керівництво області та міста, а також духовенство.

День єдності у Калуші відзначили масовим виконанням гімну.

Святкування у Долині.

На кордоні Чернівецької та Івано-Франківської області з нагоди відзначення Дня єднання, мешканці Кутської та Вижницької громад  утворили живий ланцюг.

День єднання у Городенці.

Святкування у Снятині.

.

Свято у Коломиї.

Подібні дописи можна побачити чи не на кожній офіційній сторінці усіх органів влади та держорганізацій. Варто зазначати, що також багато дописів публікують на сторінках навчальних закладів.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні