Соціум

Цифрове майбутнє. У Франківську запрацює початкова школа It Step School (ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Атмосфера, що надихає вчитися та пізнавати таємниці світу. З 1 вересня в Івано-Франківську запрацює початкова школа 1-4 класів It Step School. Навчання відбуватиметься за сучасною програмою, яка відповідає вимогам Міністерства освіти та науки, повідомляє Репортер з посиланням на Канал 402.

новини Івано-Франківська_1

Та передусім увагу в It Step School зосереджують на інноваційних технологіях, поглибленому вивченню іноземних мов та розвитку софт-скілів. Усе це, переконані фахівці, дозволить школярам у майбутньому стати успішними людьми. Бо вже з такого юного віку вони вмітимуть приймати самостійні рішення та якісно взаємодіяти з іншими.

Сьогоднішній світ говорить про те, що нам потрібні саме такі люди. І прийняття рішень – це ключовий етап успіху кожної людини зокрема, – каже директор івано-франківської філії It Step Academy Ігор Мандар. – Ми маємо дітей-альфа, які не вміють ще читати й писати, але дуже швидко орієнтуються у соціальних мережах, в інтернеті. Звідки воно береться, теж не так просто пояснити. Тому такі діти якраз і спрямовані на розвиток інформаційних технологій. А ми допоможемо їм знайти правильний шлях до вирішення проблем, розкрити себе й допомогти усім нам разом здобути нову велику сильну Україну.

Початкова освіта, переконані в It Step School, є фундаментом для всебічного розвитку дітей. Саме тому для них тут підготували цікаву та пізнавальну навчальну програму: від традиційних предметів до програмування, дизайну і робототехніки.

It Step School новини Івано-Франківська_1

Проходитимуть уроки у малокомплектних класах – у кожному не більше 16 учнів. Це, каже директорка Галина Габурак, дозволить вчителям і кураторам підібрати до кожної дитини індивідуальний підхід.

Програма початкової освіти пропонує дітям широкий спектр можливостей, а саме – пізнання навколишнього світу через сучасну лабораторію, – говорить директорка It Step School Галина Габурак. – В ній діти будуть проводити експерименти й досліджувати навколишній світ. Звісно, також це такі предмети, як діджитал, ІТ, музика, оскільки вони мають розвивати свої творчі здібності. Чотири наскрізні лінії освітнього процесу будуть повністю проходити через усі навчальні предмети: громадянська освіта, екологічна безпека та сталий розвиток, здоров’я і безпека, а також фінансова грамотність.

новини Івано-Франківська_2

Процес навчання, кажуть у школі, відбуватиметься через гру.

Адже у такий спосіб дітям найлегше засвоїти інформацію. Також тут проводитимуть психологічні тренінги. Крім того, школярів забезпечуватимуть триразовим здоровим харчуванням.

Щоб вступити до початкової школи батькам з дітьми необхідно пройти лише співбесіду. Разом з цим в It Step School продовжується набір у 5-11 класи.

Контакти:

  • It Step School, ліцензована загальноосвітня школа нового формату з поглибленим вивченням ІТ та іноземних мов
  • Івано-Франківськ, вулиця Любомира Гузара (Новгородська), 49, каб. 406
  • Телефон: 067 699 5776
  • https://www.facebook.com/itstepschool.if

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.