Соціум

Ціни бувають добрі. У Франківську відкрився супермаркет мережі “Дивоцін” (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Мережа супермаркетів “Дивоцін” розвивається стрімко. На заході України мережа вже має 14 магазинів. Один із них днями відкрився й в Івано-Франківську – на Надрічній, 1, повідомляє Репортер.

У Франківську відкрився супермаркет мережі "Дивоцін" _1

Мережа “Дивоцін” пропонує понад 1000 товарів різного фасування й  виробників. Основною перевагою цих супермаркетів є те, що ціни в них нижчі на 15-30%, ніж середньоринкові.

Асортимент також має певну особливість, адже часто змінюється. Покупцям щоразу пропонують нові види продукції, але завжди – за найнижчими цінами.

У Франківську відкрився супермаркет мережі "Дивоцін" _2

Не менш важливим є те, що продукція завжди свіжа та з усіма сертифікатами якості. Магазин надає великий вибір ковбасних виробів, делікатесів та свіжого м’яса, яке доставляють сюди двічі на тиждень.

Також щонеділі діє акція “Неділя вигідних покупок”, яка надає можливість придбати м’ясні делікатеси та ковбасні вироби зі знижкою – 10%.

Тут франківці мають змогу придбати молочну продукцію, бакалійні товари, кондитерські вироби, різноманітні напої, снеки, товари для дому, текстиль, побутову хімію тощо.

Добрі ціни. Добрі продукти. Завітай у “Дивоцін”, – нижче не буває цін.

На правах промо

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні